Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 5 tygodni później...

To może ja coś dorzucę

 

Prawe oko, lewa ręka, prawa noga - dominują. 

 

Psychologiczny test koordynacji wzrokowo-ruchowej na skrzynce 7 przycisków na 7.  Zapalają się randomowe lampki na górze i na bokach a ty masz poniżej 1s na wciśnięcie przełącznika na przecięciu. 

 

Podejście 1, lewa ręka, 19 na 50 = źle. Podejście drugie lewa ręka 21 na 50 = nadal źle. Podejście 3 prawa ręka 46 na 50 = wtf!? Podejście 4 48 na 50 = Pan na pewno jest leworęczny?

 

http://www.alfa-electronics.eu/images/krzyzowy_12.jpg

 

Strzelanie, kałach, pozycja stojąca, ofc pojedyncze strzały lewa ręka, całkiem nieźle ale nie umiem przeładować prawą :P trochę wstyd. Prawa ręka, lepszy wynik ale przeładowywanie nie stanowi problemu. Pistolet podobnie. Strzelba gładkolufowa bez znaczenia :P

 

W piłkę gram prawą nogą, rzucam prawą, widelec lewą, długopis lewą, boks prawą. 

 

Witam w moim świecie. 

Link to post
Share on other sites

Z okazji święta mogliby wydać jakieś ciekawe mychy dla leworęcznych. Jedna jedyna mycha na rynku, jaka mi totalnie pasowała, to razer deathadder left-hand edition. Padła po paru latach, a teraz nie do dostania.

 

Co padło w myszce?

Link to post
Share on other sites

 

 

W piłkę gram prawą nogą, rzucam prawą, widelec lewą, długopis lewą, boks prawą.    Witam w moim świecie. 
No to Ci powiem, że rzeczywiście masz niezły mix.

 

U mnie wszystko, czyli ręka noga i oko lewa strona, strzelnica zawsze mi wychodziła, nawet jakieś tam wyniki na zawodach były.

 

no ale np. myszkę czy joystick obsługuję prawą. Nie pamiętam dokładnie ale chyba tak już się nauczyłem i w sumie dobrze bo bym teraz szukał myszek dla leworęcznych jak kolega @@xbk123,   :).

Link to post
Share on other sites

 

 

Co padło w myszce?

 

Chyba całkiem odmówiła współpracy, to było tez jakiś czas temu. Po jakimś czasie sam pomyślałem o naprawia, ale zginęła w odmętach piwnicy poprzedniego mieszkania.

 

 

 

 

Dzięki. Też to już widziałem. Jak klikniesz view details and buy to zobaczysz... Sorry, this item is no longer available!

Link to post
Share on other sites

Nie wiem ile % nas jest, ale ktoś tu chyba olewa szansę na dobry biznes ; - )

Jesteśmy największą mniejszością na świecie :)

 

 

Czy profilowane myszki to taki biznes? Może coś w tym jest, ale myszki symetryczne są dostosowane do obu grup, więc czemu szukacie profilowanych?

Myszki wertykalne naprawdę działają i nie boli ręka jak się je używa, ale wersji leworęcznej jest ich mało i w takich cenach, że aj.

Link to post
Share on other sites

 

 

ale myszki symetryczne są dostosowane do obu grup, więc czemu szukacie profilowanych?

 

Można używać uniwersalnych i długo takich używałem. Ale tak dobrze jak left-hand deathadder to żadna z nich w dłoni nie leży. To był bombowy produkt.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...