Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejo,

 

Od jakiegoś czasu moja obecna klawiatura zaczeła szwankować, jako że jest to zwykła klawiatura membranowa postanowiłem poświęcić trochę czasu i znaleźć jakąś nowa lepszą alternatywe. Owa klawiatura miała tylko rok i została zakupiona z przeceny na brytyjskim amazonie wiec tym razem uznałem, że chyba będzie lepiej zwyczajnie użyć trochę wiecej gotówki i zaopatrzyć się w coś co będzie mi dobrze służyło na trochę dłużej. 

 

Tutaj niestety zaczynają się schody, jako użytkownik klawiatur membranowych całe życie ostatecznie zamiast się odpowiednio doinformować tylko się przytłoczyłem przez owy natłok różnych informacji o klawiaturach mechanicznych. Udało mi się mniej więcej sprecyzować co konkretnie chciałbym aby owa klawiatura posiadała, ale jako laikowi w tym temacie ciężko mi się na coś zdecydować.

 

Jestem fanem cichych klawiatur, za kazdym razem jak slucham kumpla piszącego na swojej klawiaturze z zielonymi switchami(Razer) to mam ochote mu skrecic kark. Do tego dobrze byloby gdyby owa klawiatura oferowala kolorystyke inną niż "pure black". Jako fanaberie milo byloby gdyby posiadała przyciski funkcyjne, chociaż zdaje sobie sprawę że większość dobrych klawiatur w atrakcyjnej cenie tego nie oferuje. Nie przeszkadałoby mi także gdyby owa klawiatura była wireless ale oczywiście nie jest to żaden decydujący faktor. Jeśli chodzi o RGB to osobiście nie jestem obsesyjny w tym aspekcie, aczkolwiek jakieś podświetlenie by się przydało. 

 

Mieszkam w UK i byłoby świetnie gdyby owa klawiatura była w miare łatwo dostępna, czekanie miesiace na paczke z chin średnio napawa mnie optymizmem. Jeśli chodzi o cenę, najlepiej gdyby ta nie przekroczyła £100, ale jestem w stanie dołożyć te kilka/kilkanaście funtów wiecej jeśli faktycznie bedzie taka potrzeba.

Link to post
Share on other sites

"...czekanie miesiace na paczke z chin średnio napawa mnie optymizmem."

Wielka Brytania za pośrednictwem Amazonu, jest ucywilizowana - wiele produktów dostępnych jest w kraju, a europejskie witryny,  nierzadko gwarantują darmową czy też niedrogą wysyłkę.

 

Ze względu na uciśniony wybór, ostają się wyłącznie Cherry MX Silent w gotowych produktach.

 > https://bit.ly/3kojOvf

Dostępnych modeli Leopold z wymienionymi przełącznikami, jest zaledwie kilka.

 

Erzacem, jest Durgod K320, dostępny na Amazonie, choć w żenująco wysokiej kwocie.

 > https://bit.ly/2lEk2EK

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...