Skocz do zawartości

Komputer 1500 zł warzone


Recommended Posts

Witam członków forum. Mam dla was nie lada misję i byłbym wielce wdzięczny jeśli pomoglibyście mi w skompletowaniu komputera do 1500 ewentualnie trochę ponad na potrzeby gry w cod warzone. Nie oczekuję w tym budżecie jakiejś bestii ale chciałbym chociaż poczuć trochę tę grę w jak najlepiej możliwy, płynny sposób.

Trochę czytałem na temat komponentów komputerowych jednak wydaje mi się, że użytkownicy mają o wiele większą wiedzę ode mnie.

Czekam na dyskusję i wasze propozycję. Dzięki !

Link to post
Share on other sites

Witam członków forum. Mam dla was nie lada misję i byłbym wielce wdzięczny jeśli pomoglibyście mi w skompletowaniu komputera do 1500 ewentualnie trochę ponad na potrzeby gry w cod warzone. Nie oczekuję w tym budżecie jakiejś bestii ale chciałbym chociaż poczuć trochę tę grę w jak najlepiej możliwy, płynny sposób.

Trochę czytałem na temat komponentów komputerowych jednak wydaje mi się, że użytkownicy mają o wiele większą wiedzę ode mnie.

Czekam na dyskusję i wasze propozycję. Dzięki !

Napisz więcej, wg wzoru:

  • Zastosowanie komputera :
  • Maksymalna kwota :
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :
  • Których części potrzebuję :
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :
  • Rozdzielczość mojego monitora i model :
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :
Link to post
Share on other sites

Myślę, że w tej cenie szukasz używanych części. Mogę polecić Ci mój zestaw poniżej, który da sobie radę z Warzone ale będzie potrzebna lepsza karta graficzna. Także mogę sprzedać go bez karty graficznej za 900zł. Zostanie 600zł na lepszą kartę.

http://forum.benchmark.pl/topic/293198-sprzedam-pc-i5-6500-2x8gb-dual-x-r9-280x-3gb-gddr5-oc/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...