Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w doborze telewizora (do 3-3,5k) + soundbar (do 1,2k)


Recommended Posts

Witam serdecznie,

Postanowiłem się przesiąść z leciwego już LG (32cali) na coś lepszego. Zastanawiałem się nad samym telewizorem w kwocie do 4000zł, pomysł padł w trakcie o zmniejszeniu widełek i dokupieniu soundbara.

Wymagania: 55-60cali (raczej 55cali), WiFi, SmartTV, Bluetooth, 4K, nagrywanie filmów na zewnętrzny nośnik (pendrive/dysk przenośny), HDR, świetna jakość obrazu :)

Budżet na telewizor: do 3500zł,

Budżet na soundbar: do 1200zł,
 

Propozycja która wertowana była pewnie tutaj na forum już kilkakrotnie i ku której się skłaniam to Sony Bravia KD-55XF9005 bądź Samsung QLED QE55Q7FN. Z tego co widzę jest najczęściej polecanym sprzętem w tych widełkach.

 

Oczywiście wysłucham i rozważę inne propozycje.

 

Pytanie moje jak to wygląda w końcu z tymi soundbarami?

Z tego co widzę proponowany soundbar to Sony XT-XF9000. Aczkolwiek jest drogi jak na mój budżet (~2000zł). Większość z nich ma łączność po Bluetooth i propozycja telewizora choćby powyższego egzemplarza spełnia wymagania podłączenia bezprzewodowego. Czy możliwość zakupienia soundbar'a innej marki (np. Denon / Philips / JBL) nie będzie kolidować z zaproponowanym przeze mnie, bądź przez was telewizorem? Jak wygląda same podłączenie, kompatybilność (czy będą problemy czy ich brak), czy warto bardziej pomyśleć o przewodowym czy bezprzewodowy również daje radę.

 

I tak jestem świadom tego, że nie każdy miał możliwość sprawdzenia konkretnego telewizora z innej marki soundbarem więc nie ma możliwości porównania - pytam ogółem.

 

Dziękuję serdecznie za pomoc.

 
Edytowane przez megale_s
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...