Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sprzęt: CX-919S RAM: 2GB; rk3188; Jak zainstalować linux`a na Androidzie 4.4.2? Jak zainstlować apt, upgrade jądra, LXDE?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 petrib

petrib
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 03 sierpień 2020 - 19:55

Nie umiem zainstalować TERMUXa, bo system za stary, z innymi emulorami to samo. Czy jest możliwość, żeby prosto na sprzęt zainstalować linuxa? Ponoć trzeba kompilować jądro?
Pozdrawiam

• 0

#2 030366

030366
  • Arch Elitist ;]

• 549 postów
  • 3DMark 06:“:(){ :|: & };:”

Napisano 16 sierpień 2020 - 10:54

Nie sądzę. Zresztą, nawet jeśli się uda, to przy 2 GB RAM niewiele to wniesie. Jakieś półtora roku temu miałem w rękach laptopa z 2 GB RAM i jakimś bodajże Debianem z LXDE i działało to tak, jakby chciało a nie mogło. Jakieś zdjęcia z pendrive od biedy dało się oglądać, ale z przeglądaniem stronek już był problem. Tak więc nie oczekuj zbyt wiele.

• 0

#3 petrib

petrib
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 06 październik 2020 - 21:45

Udało się w końcu poprzez "GNU/Linux Advanced Free" zrobić tryb VNC. W "GNU/Linux Advanced Free" jest cała instrukcja.
Nie jestem w pełni kontent, chciałem bezpośrednio na sprzęt zainstalować linux`a.
System poza tym, że szybko chodzi to nie ma zalet.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych