Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry,

od razu chciałbym przeprosić jeżeli o czymś nie wspomniałem. Parę dni temu została podpisana umowa z Orange na internet LTE. Działa on tylko w miejscu zamieszkania (tam gdzie zostanie pierwszy raz aktywowana), więc korzystanie z niej w telefonie jest bezsensu. Posiadam modem od cyfrowego polsatu B150 który nie ukrywajmy średnio sobie już radzi. Dlatego pomyślałem nad routerem na kartę SIM jednakże nigdy nie miałem styczności z takim sprzętem. W zasięgu 1km mam dwa maszty od Orange/T-mobile, ten bliżej obsługuje pasmo LTE800, 1800, 2100, natomiast ten nieco dalej dodatkowo LTE2600. Nie mam pojęcia czy to pomocna informacja. Zastanawiam się nad Huawei B525s-23a (200-300zł) używany od T-Mobile, jednakże czytałem że istnieje możliwość zablokowania takiego urządzenia. Do routera przez kabel chce podpiąć stacjonarke oraz na wi-fi laptop i jeden telefon. Chciałbym się doradzić na co warto zwrócić uwagę przy wyborze takiego routera. Nie chcę także wydawać majątku na taki sprzęt. Czekam na podpowiedzi :)

Z góry dzięki :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
używany od T-Mobile, jednakże czytałem że istnieje możliwość zablokowania takiego urządzenia.

Jeżeli sprzęt był brany na raty i nie jest spłacany, to TM może go zablokować. Szukaj wersji od Orange, ale kupionego przed 20 lipca 2020, lub takiego z innych sieci, który został kupiony za gotówkę i sprzedający ma na niego pełną fakturę.

 

 

Chciałbym się doradzić na co warto zwrócić uwagę przy wyborze takiego routera.

Sprawdź, czy w twojej okolicy sieć LTE daje radę z transferami, żeby później nie było rozczarowania.

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...