Skocz do zawartości

Jaka obudowa z miejscem na napęd i kilka dysków 3.5"


Recommended Posts

Witam.

Poszukuję obudowy która posiadać będzie

-zatokę 5.25"

-możliwość montażu 3 dysków HDD 3.5"

-front panel z przodu obudowy a nie na wierzchu 

-dobra wentylację przód-tył (obudowa nad sobą będzie mieć mało wolnej przestrzeni).

-pomieści płytę ATX

 

Niestety większość polecanych obudów nie wpasowuje się w moje wymagania. Z tego co znalazłem to faworytem jest Phanteks Enthoo Pro. Cena jak dla mnie w górnej granicy jaką chcę przeznaczyć na ten cel ale za to spełnia wszystkie wymagania, wygląda na solidną i dobrze zaprojektowaną. Rozważam też SilentiumPC Armis AR7, Tańsza o 200zł ale nie ma tak wiele udoskonaleń i dodatków jak Phanteks. Za to również spełnia wymagania. Ostatnia to be quiet! Pure Base 600. Niestety brak piwnicy i z tego co czytałem to słabo z cyrkulacją powietrza. Zdaje sobię sprawę że w kwocie ok 500zł ciężko spodziewać się cudów ale na więcej nie mogę sobie pozwolić. 

Chętnie posłucham porad fachowców. Może macie inne modele do polecenia?

Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

 

-front panel z przodu obudowy a nie na wierzchu

Tego nie czaję. Chodzi o panel wyjść?

 

Nie jestem fachowcem. Ale ja bym poszukał używek w starszych modelach Corsair (Carbide), Thermaltake (Versa), Zalman, Silentum PC. Nie będą kosztowały milionów ale nadal będą porządne. 

 

Swoją drogą - po co ci 5.25? Jakiś panel sterujący masz?

Link to post
Share on other sites

Źle się wyraziłem z tym front panelem. Chodziło mi własnie o wejścia USB, audio na froncie a nie na górnej części.

 

5.25" potrzebuję bo muszę mieć napęd (niby mogę mieć na USB) i korzystam jeszcze ze stacji dokującej dla dysków 2.5" (mam też na USB ale wygodniejsze jest takie rozwiązanie). 

 

W sumie obecnie mam Zalmana Z3 wiec jak nic ciekawszego nie znajdę to zostawię co mam. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...