Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

27" 1440p 144Hz VA - Programowanie, Gry, Filmy, Internet ~2200zł

27 1440 144 Programowanie Gry Filmy Internet

Najlepsza odpowiedź DjTechnics, 29 lipiec 2020 - 10:38

Tylko ten czas odświeżania mnie martwi. Lubię grać głównie w FPSy... - jak te 6ms wpłynie na obraz? Więcej gram w single niż multi. Niby teraz w monitorze mam 5ms... tutaj jest 6...

A co myślicie o tym modelu: https://www.x-kom.pl...ips-hdr10.html? Bardzo często jest polecany.

Słaby kontrast. Weź Aorusa będziecie zadowoleni ;-) Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 DjTechnics

DjTechnics
  • Dyskutant

• 195 postów

Napisano 29 lipiec 2020 - 23:11

Nagraj sobie unboxing jak dostaniesz monitor, mi przysłali ze zwrotu, a zamawiałem z Media Expert. Monitor miał z tyłu rysy i ślady po montażu, zwrócili 70 zł, zapytałem przy reklamacji dlaczego na stronie internetowej nie było żadnej wzmianki o tym, że monitor pochodzi ze zwrotu i nosi ślady użytkowania. Pani odpisała: "Jednocześnie informuję, iż w przypadku towarów outletowych zawsze jest informacja na stronie internetowej sklepu, a więc ciężko jest mi stwierdzić dlaczego towar nosi ślady użytkowania."
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 27, 1440, 144, Programowanie, Gry, Filmy, Internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych