Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z podkładką SS QCK Prism

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 miedzianek

miedzianek
  • Dyskutant

• 201 postów
  • Miejscowość:Białystok

Napisano 27 lipiec 2020 - 21:49

Siema

Mam problem z podkładką QCK Prism(tą twardą z odwracalnym środkiem)

Mam kombo Apex 150 + Rival 600 + Arctis 5 + QCK Prism.
Zsynchronizowałem wszystko za pomocą prismync żeby wszystko było stale białe.

Przy uruchamianiu systemu Windows/ponownym podłączaniu pada do USB, mój QCK Prism zawsze świeci na czerwono i nigdy automatycznie nie zsynchronizuje się na biały.

Muszę otworzyć SSE (czasami trzeba otworzyć konfigurację QCK Prism), diody LED wygasają i natychmiast włączają się na biało. Wystarczy TYLKO otwarcie, nic więcej.

To jest wkurzające, przy każdym uruchomieniu muszę odpalać SSE...

Rzeczy które już próbowałem:
-usuwanie/reinstalacja SSE(różne wersje)
-usuwanie/reinstalacja sterowników(najaktualniejsze)
-zmiana portów USB
-włączanie/wyłączanie synchronizacji pada/innych peryferiów w ustawieniach prismync
-przełączenie na inne kolory

Jedyną rzeczą, która NIE DAJE czerwonego światła podczas uruchamiania/ponownego połączenia, jest jakikolwiek efekt inny niż STEADY (czyli breathe lub wave). Czyli wychodzi na to, że cokolwiek co daje sygnał do myszki co sekundę z informacją.

Ale dlaczego tak się dzieje?

Tu jest filmik z sytuacją. PC odpalony, ale tak samo jest przy odpalaniu kompa(za każdym razem)

Ktoś się z tym spotkał już, ktoś może ma rozwiązanie?

Dzięki za pomoc!

Rozwiązane przypadkiem...

MSI Mystic Light synchronizowało jakimś cudem xD

Można zamknąć

Xbk64pcg.jpg

Użytkownik miedzianek edytował ten post 27 lipiec 2020 - 21:49

• 0

R5 3600+SPC Fortis v3, MSI B450 Tomahawk MAX, DDR4 2x16GB Crucial Ballistix Sport LT OC@3600MHz/CL16, Palit GF2070S JetStream, ADATA XPG SX6000 Pro 256GB(system), Crucial MX500 1TB(reszta), Fractal Design Meshify C Window Blackout, Seasonic Focus Plus 550W 80 Plus Gold, Acer KG251QDBMIIPX 240Hz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych