Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

PlayGear.pl - autoreklama

playgear playgear.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 19Szumi10

19Szumi10
  • Szumi$

• 125 postów
  • GG:4432689
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 24 lipiec 2020 - 16:25

Cześć,

Postanowiłem przedstawić Wam mój sklep internetowy https://playgear.pl/, w którym znajdziecie głównie elektronikę użytkową (Sprzęt IT, RTV, telefony i akcesoria), ale także np. gry planszowe.

Mój sklep co prawda nie jest jakiś świeży, bo działa już od ponad roku więc może niektórzy zdołali już o nim usłyszeć albo może nawet coś zakupić czy to przez stronę czy przez Allegro. Jednak niedawno został zmieniony skrypt sklepu i pomyślałem, że warto poznać Waszą opinię dotyczącą wyglądu, asortymentu i user experience, czyli po prostu Waszego doświadczenia z obcowania ze sklepem.

Mogę Wam również zaproponować indywidualne rabaty jeżeli jakieś produkty wpadną Wam w oko.

Nie mówię, że w każdym przypadku cena będzie niższa niż np. na ceneo, bo jednak nadal jestem świeżym graczem na rynku i nie mam tak dobrych warunków handlowych jak większe elektromarkety. 

W celu uzyskania indywidualnego rabatu najlepiej jest wykorzystać opcję "Zapytaj o produkt" i napisać, że jesteście z benchmark.pl oraz ewentualnie napisać jaki jeszcze produkt lub produkty Was interesują, a ja wtedy przygotuję dla Was ofertę na maila.

Pozdrawiam i liczę na Wasze opinie nt. sklepu, ale też wsparcie jakimś zakupem  :P.

• 0

Moja bestyjka:

Spoiler

#2 pendzel_3

pendzel_3
  • Maniak

• 2740 postów

Napisano 31 lipiec 2020 - 08:17

Wiem że w shoperze to sporo roboty ale docelowo postaraj się zrobić lepsze sortowanie.

np.wchodzisz w procki, to żeby jeszcze było min. platforma i chipset do wyboru... 

bo tak to trzeba wertować kilka stron.

Sam prowadzę sklep w innej branży i wiem że tego zawsze klientom brakuje - paradoksalnie im szczegółowe sortowanie tym więcej czasu u Ciebie sprzędą i większa szansa na sprzedaż. 

• 0

Ryzen 7 1700@3,9GHz 1,34V ** Fortis 3 HE1425 v2 ** MSI B450-a pro ** Crucial ballistix sport LT@3533 c15 ** Zotac gtx 1070 amp! **

Vero M2 600W ** NVMe XPG SX8200 Pro  + HDD 1TB ** SPX M40 pure black/6x 1200 sigma pro**

#3 19Szumi10

19Szumi10
  • Autor tematu
  • Szumi$

• 125 postów
  • GG:4432689
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 03 sierpień 2020 - 01:45

pendzel_3 Jest opcja filtrowania, tylko akurat procki mam rodzielone kategoriami na Intel i AMD, ale jak już wejdziesz w konkretną kategorię to się pojawia takie coś:

BC2q02f.png

Jeszcze to i tak nie działa tak jakbym chciał, ale co zrobić takie uroki Shopera :P 

• 0

Moja bestyjka:

Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych