Skocz do zawartości

Aktualizacja do Windows 10


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

Czy jak wykonalem aktualizacje 2 lata po dacie darmowego okresu aktualizacji (27 Lipca 2016) to system posiadam legalnie?
Znalazłem kilka komentarzy w których ludzie piszą że dzwonili do microsoftu i im odpowiedziano że nadal jest to możliwe i legalne ale czy na pewno,
chce być pewny na 100%, nie chce ryzykować zabraniem komputera na kilka lat, karami i ciąganiem po sądach, może ktoś się tu wypowie kto np dzwonił na infolinie microsoftu

Link to post
Share on other sites

Skoro się boisz to po co aktualizowałeś system do 10?

Nikt nie będzie Cię ciągał po sądach za to, system jest legalny. Zawsze możesz się zalogować na swoje konto MS i sprawdzić jak wygląda licencja.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Możesz również zadzwonić do Microsoft Polska i popytać...

Przeszukałem chyba całą strone ms i żadnego numeru nie znalazłem

 

Skoro się boisz to po co aktualizowałeś system do 10?

Nikt nie będzie Cię ciągał po sądach za to, system jest legalny. Zawsze możesz się zalogować na swoje konto MS i sprawdzić jak wygląda licencja.

Z czystej ciekawości i tak zostałem na nim. Skad ta pewność że legalny, zero argumentów, nie mam żadnego konta i nie bede mieć.

Edytowane przez 968531
Link to post
Share on other sites

Gdyby nie był wywaliło by Ci aktywację systemu. A Ty na serio myślisz, że dla jednej osoby, która najpierw robi potem myśli MS chce się bawić w ciąganie po sądach i wzywanie policji?

Twoje wypowiedzi pod tym tematem to dno wiec daruj sobie dalsze udzielanie się tu bo tylko robisz śmietnik.

Link to post
Share on other sites

Ten temat to jakiś żart. Skoro dało się zaktualizować, to czego się lękasz? Oni głupi nie są i dobrze wiedzą kto przechodzi i jak, na nowszy system. Swego czasu nieogarnięci dzwonili do Microsoftu w sprawie słynnego black screna, to niektórym udało się dostać oryginalny klucz.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

j/w oficjalnie okres "darmowego" przejścia się skończył, nieoficjalnie dalej można to robić i system się aktywuje. Czy to oficjalnie dozwolone czy nie to jest sprawa drugorzędna, MS'owi jest na rękę aby wszyscy przeskoczyli na w10 teraz się robi mamonę inaczej. 

Więc po cichu na to pozwala, a dlaczego po cichu? bo weź teraz wytłumacz komuś kto kupuje nowy system że ma płacić 600zł. :)

 

W najgorszym przypadku kiedyś wiatr im zawieje w drugą stronę i zaczną blokować w ten sposób aktywowane systemy. Więc jeśli masz legalną siódemkę nie masz czego się obawiać, gdyby faktycznie chcieli to uciąć to po tej dacie nie dałoby się już w ten sposób aktywować systemu.

Link to post
Share on other sites

Swego czasu ponad pół Polski jechało na piratach i osobiście nie słyszałem choćby o JEDNYM przypadku żeby sprawa trafiła do sądu czy coś w tym stylu. J/w MS zależy na tym żeby wszyscy przeszli na win10 bo wtedy mają jeden system do utrzymywania a nie kilka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...