Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Laptop HP 8770w i7 3720QM/16/240SSD+750HDD WIN10

laptop hp komputer mobilna stacja robocza i7 nvidia quatro 16GB windows 10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 KamilS48

KamilS48
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 08:31

Witam, mam do sprzedania mobilną stację roboczą HP Elitebook 8770w (Procesor: Intel® Core™ i7-3720QM , karta graficzna: NVIDIA QUADRO K3000M 2GB, Ekran: 17,3 cala 1920x1080, RAM 16 GB, Dysk HDD 750GB + 240 SSD, stan techniczny w pełni sprawny, stan wizualny A- normalne ślady użytkowania, jedyne dwa mankamenty to: przy zamykaniu się pokrywy łapie zatrzask tylko z jednej strony, oraz Touch Pad czasami działa niezbyt precyzyjnie).
Bateria wymieniona rok temu, trzyma około godziny. Generalnie określenie mobilna stacja robocza określa tego potwora lepiej niż laptop. Procesor nie jest w wersji mobilnej, a desktopowej, karta graficzna odpala sporo gierek bez problemu, nawet z nowszych tytułów, 16GB RAM daje spory zapas pamięci. Zawsze można rozbudować pamięć do 32GB, natomiast miejsca na dyski są 3, także pojemności też można jeszcze dodać.
Sprzęt zakupiłem 4 lata temu w dobrej jak na tamte czasy cenie 3300zł. Po umówieniu się sprzęt do oglądnięcia i sprawdzenia na żywo.
Cena: 1800zł do lekkiej negocjacji. W gratisie mogę dorzucić torbę HP oraz stację dokującą.

https://allegrolokal...7-3720qm-laptop

egOIPd5.jpg

m7fjWXE.jpg

98Ut3mU.jpg

LAFo4tH.jpg

jRNiAUs.jpg

Aktualna cena do negocjacji: 1800zł

Witam, mam do sprzedania mobilną stację roboczą HP Elitebook 8770w (Procesor: Intel® Core™ i7-3720QM , karta graficzna: NVIDIA QUADRO K3000M 2GB, Ekran: 17,3 cala 1920x1080, RAM 16 GB, Dysk HDD 750GB + 240 SSD, stan techniczny w pełni sprawny, stan wizualny A- normalne ślady użytkowania, jedyne dwa mankamenty to: przy zamykaniu się pokrywy łapie zatrzask tylko z jednej strony, oraz Touch Pad czasami działa niezbyt precyzyjnie).
Bateria wymieniona rok temu, trzyma około godziny. Generalnie określenie mobilna stacja robocza określa tego potwora lepiej niż laptop. Procesor nie jest w wersji mobilnej, a desktopowej, karta graficzna odpala sporo gierek bez problemu, nawet z nowszych tytułów, 16GB RAM daje spory zapas pamięci. Zawsze można rozbudować pamięć do 32GB, natomiast miejsca na dyski są 3, także pojemności też można jeszcze dodać.
Sprzęt zakupiłem 4 lata temu w dobrej jak na tamte czasy cenie 3300zł. Po umówieniu się sprzęt do oglądnięcia i sprawdzenia na żywo.
Cena: 1600zł do lekkiej negocjacji. W gratisie mogę dorzucić torbę HP oraz stację dokującą.

https://allegrolokal...elitebook-8770w

egOIPd5.jpg

m7fjWXE.jpg

98Ut3mU.jpg

LAFo4tH.jpg

jRNiAUs.jpg

Aktualna cena do negocjacji: 1600zł

Użytkownik KamilS48 edytował ten post 27 lipiec 2020 - 08:32

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, hp, komputer, mobilna stacja robocza, i7, nvidia quatro, 16GB, windows 10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Bing (1)