Skocz do zawartości

2070 Super, pytanie


Recommended Posts

Witam serdecznie 

 

Zastanawiam się za ile mógłbym sprzedać obecny zestaw PC, nie jest niestety już najnowszy:

 

CPU: i5 8400 

RAM: 16 GB gammix 3200 mhz

VGA: 2070 Super Gigabyte Gaming O/C

 

Jestem świadomy że pewnie nie wiele dostanę, ale też nie wiem czy teraz jest dobry czas na sprzedaż 

2070 S, bo pewnie już ceny kart poszybowały w dół, a i Ampere za rogiem

 

kompletnie nie wiem ile sobie zażyczyć, w pewnym sklepie w Warszawie który się zajmuje skupem sprzętu to proponowali mi 1600 zł

 

za CPU chcieli 300 zł dać

 

będę wdzięczny za porady od bardziej doświadczonych forumowiczów :)

Link to post
Share on other sites

 

 

kompletnie nie wiem ile sobie zażyczyć, w pewnym sklepie w Warszawie który się zajmuje skupem sprzętu to proponowali mi 1600 zł

Za całość? sama kart jest więcej warta, ale nie ma co się dziwić Oni musza na tym zarobić.

 

CPU jest warte jeszcze jakieś 500zł, a przynajmniej za tyle chodzą najtańsze sztuki. ram ~250zl

 

Powiedz lepiej dlaczego sprzedajesz? chcesz się kompletnie pozbyć sprzętu czy raczej budujesz nowy set?

 

2070S to jest dobra karta i jeszcze pociągnie.

 

 

 

Jestem świadomy że pewnie nie wiele dostanę, ale też nie wiem czy teraz jest dobry czas na sprzedaż  2070 S, bo pewnie już ceny kart poszybowały w dół, a i Ampere za rogiem

No właśnie póki co to trzymaj cenę, po premierze ampere pewnie pojawi się więcej używek i cena pójdzie w dół, także jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś się jej pozbyć to raczej odpowiedni moment. 


 

 

nie jest niestety już najnowszy:
  no nie przesadzajmy... to w miarę świeże graty :P
Link to post
Share on other sites

 

Za całość? sama kart jest więcej warta, ale nie ma co się dziwić Oni musza na tym zarobić.

 

CPU jest warte jeszcze jakieś 500zł, a przynajmniej za tyle chodzą najtańsze sztuki. ram ~250zl

 

Powiedz lepiej dlaczego sprzedajesz? chcesz się kompletnie pozbyć sprzętu czy raczej budujesz nowy set?

 

2070S to jest dobra karta i jeszcze pociągnie.

 

 

 

No właśnie póki co to trzymaj cenę, po premierze ampere pewnie pojawi się więcej używek i cena pójdzie w dół, także jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś się jej pozbyć to raczej odpowiedni moment. 

 

 

  no nie przesadzajmy... to w miarę świeże graty :P

 

 

 

Dzięki za odpowiedź :)

 

Grałem głównie na podłączonym telewizorze 4k, w rozdzielczości 1440p albo 4k kiedy gra pozwalała. Najbardziej podobają mi się gry Ubisoftu, czyli seria Assassin's Creed , oraz Far Cry.  Wydajność jest OK, głównie zależało mi na 60 klatkach na sekundę, i to się zazwyczaj udawało uzyskać.

 

Sprzedaję bo dziecko mi się rodzi w Grudniu, i obawiam się że już nie będę mieć czasu na granie

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz na wszystko papiery z gwarancją to śmiało możesz wołać 2000-2500 za wszystko. Chociaż pewnie szybciej się sprzeda na części.

E: mówię tylko o wymienionych częściach, bo jeśli to cały zestaw z płytą, obudową, zasilaczem, dyskiem to min. 3k

Edytowane przez zbiku90
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...