Skocz do zawartości

Problem laptop Asus Nie działają klawisze ALT


Recommended Posts

Jak w temacie, nagle przestały działać klawisze ALT. Błędów w systemie brak, programy wszystkie czyste. Przywróciłem system bez usuwania plików osobistych ale chyba trzeba cały system przeinstalować od nowa bo żadnych rezultatów. Możliwe, że padły obydwa na raz? :o

Link to post
Share on other sites

Gdyby nie gwarancja mógłbyś wyjąć dysk z lapka, podłączyć do innego kompa i zgrać dane. Ewentualnie zarchiwizuj swoje dane i wyślij sobie na pocztę albo do dysku w chmurze np DropBox, OneDrive czy Mega.  

Link to post
Share on other sites

Ciężko to zrobić gdyż mam 400gb danych. Chociaż jak podpinałem Huaweia to widziało program instalacyjny sterowników. Samsunga mi nie czyta. Gwarancję już straciłem gdyż, laptop był na naprawie wymiany klawisza w serwisie podanym przez ubezpieczyciela. Jednak to ubezpieczenie PEŁNE to komfort. Klawiatura nie jest z tego co wiem dostępna w Polsce tylko na stronach UK i USA... ciekawe jak to się potoczy.

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Powracam do tematu. Długo nie mogłem z tym nic zrobić bo nie mam dysku na skopiowanie danych, i żeby wysłać do ubezpieczyciela. Dziwna akcja stała się wczoraj, mianowicie podczas oglądania filmu nagle klawisze zaczęły działać. Dzisiaj rano po włączeniu laptopa już nie działały, ale po jakichś 5 min znowu zaczęły. I tak działają aż nie wylecze kompa. Raz wylecze i włączę i działają, a raz nie. Dziwne też coś zarejestrowałem, że jak w notatniku przycisne w jednym momencie ALT i L to leci ciąg znaków, aż w pewnym momencie się zatnie, klikam ponownie i wtedy już jest polski znak. Czyżby rzeczywiście taśmę szlag trafia?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...