Skocz do zawartości

Wymiana procesora, sygnały. Czy architektura procesora może tu być zależna?


Recommended Posts

Witam, zakupiłem procesori5 3570KI wymieniłem go za mojego staregoi5 2320Wszystko ładnie, pamięć RAM dobra, LGA1155 na każdym, zasilacz nie ma problemu.Tylko... W zasadzie nawet nie wiem co się dzieje, domyślam się że to może być problem z "Architekturą" procesora, mój 2320 ma Sandy Bridge, a ten którego zakupiłem ma Ivy Bridge.Dodatkowo dodam, że po uruchomieniu otrzymuje 4 sygnały około sekundowe.(*i właśnie, nie rozumiem też jednego, procesor się nagrzewa, uruchamiałem na chwilę bez radiatora bo już nie chciało mi się tego wszystkiego zdejmowac, i się po prostu nagrzewa*)Wysłane z mojego 5034D przy użyciu Tapatalka

Witam, zakupiłem procesori5 3570KI wymieniłem go za mojego staregoi5 2320Wszystko ładnie, pamięć RAM dobra, LGA1155 na każdym, zasilacz nie ma problemu.Tylko... W zasadzie nawet nie wiem co się dzieje, domyślam się że to może być problem z "Architekturą" procesora, mój 2320 ma Sandy Bridge, a ten którego zakupiłem ma Ivy Bridge.Dodatkowo dodam, że po uruchomieniu otrzymuje 4 sygnały około sekundowe.(*i właśnie, nie rozumiem też jednego, procesor się nagrzewa, uruchamiałem na chwilę bez radiatora bo już nie chciało mi się tego wszystkiego zdejmowac, i się po prostu nagrzewa*)Wysłane z mojego 5034D przy użyciu Tapatalka
I jeszcze dodam, że pasuje jeśli chodzi o wymiary. Procesory i5 mają 2 miejsca na ten plastik przy chipsecie, i pasuje wszystko Wysłane z mojego 5034D przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites
Włóż z powrotem 2320 i zaktualizuj bios do najnowszej wersji. Podaj model płyty głównej
Zaktualizowałem już kiedyś.Na CPU-Z screeny wystarczą?Wysłane z mojego 5034D przy użyciu Tapatalka

Bodajże MS 7728Wysłane z mojego 5034D przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

 

 

Bodajże MS 7728

A więc medion :/ Tu masz najnowszy bios do pobrania, porównaj wersję ze swoją:

http://www.medion.com/pl/_lightbox/treiber_details.php?did=12218

Według instrukcji płyta obsługuje tylko Sandy Bridge:

http://msi-ftp.de/Manuals/7728v2.0(Medion).pdf

 

Można spróbować zaktualizować bios ale nie wiem czy to pomoże 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...