Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Potrzebuje dobrego telefonu w podanym przedziale cenowym.

Zależ mi na mocnej baterii i szybkim ładowaniu, dobrej wydajności w podstawowych aplikacjach, bo w gry nie gram.

Aparat nie ma dla mnie znaczenia.

Mile widziany byłby minijack oraz dobre głośniki.

Telefon musi być nowy.Chciałbym, aby posłużył  min 3 lata.

Proszę was o pomoc.Pozdrawiam.

Edytowane przez bigmac
Link to post
Share on other sites

Nord zapowiada się bardzo fajnie, konkurencyjnie cały czas wypada OnePlus 7T:

https://www.x-kom.pl/p/519817-smartfon-telefon-oneplus-7t-8-128gb-dual-sim-glacier-blue.html

Tylko tu telefon prawie nigdzie nie dostępny, a dało się go dorwać jakieś 200-300 zł taniej. Warto szukać promocji.

 

Jeśli się Tobie nie śpieszy to jeszcze będzie premiera Pixel 4a, on za to będzie  kompaktowy rozmiarem (pytanie kiedy oficjalnie?)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No, drugi miesiąc jestem szczęśliwym posiadaczem One Plus 7t pro, co prawda ekran ma wyższą rozdzielczość ale w praktyce nie widać różnicy a baterii ciągnie więcej.

Tak więc zbędny bajer ten 7t_pro.

No może na + brak notcha.

 

Ogólnie bardzo zadowolony jestem z niego.

Brak złącza na słuchawki można w USB-C przejściówkę kupić więc to mały problem.

 

Napewno pozostanę przy marce na dłużej.

Zwykły 7t będzie równie fajny i cieszył długo ;)

Edytowane przez Lord_Krecitsqa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam takiego śmiesznego chinola. Oppo czy inne oneminus. Jakikolwiek support to wyzwanie samo w sobie. Jak coś się zacznie dziać z nim niedobrego to powodzenia ze znalezieniem rozwiązania. Ostatnio ekran mi działał w 30hz. No bo tak. Kup sobie normalny telefon typu SE 2020 lub Xr a nie eksperymentuj z egzotyką. 

 

Iphone 6s z 2015 ma otrzymać ios 14. Telefon po 5 latach nadal jest aktualizowany i działa sprawniej niż chinol na snapie 765. 

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

 

 

Gadam właśnie ze znajomkiem ma Poco F2 pro i zadowolony bardzo z niego.

bo większość osób nawet nie zauważa (albo nawet nie wie jak powinny działać) rzeczy typu aod tylko dla systemowych aplikacji, skopany ram management i powiadomienia które przychodzą kiedy chcą

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Iphone 6s z 2015 ma otrzymać ios 14. Telefon po 5 latach nadal jest aktualizowany i działa sprawniej niż chinol na snapie 765.

 

Użytkownik iPhone nigdy nie wypowie się pozytywnie o telefonach z Androidem.

 

To samo mogę powiedzieć o iPhone że to gniot który nadaje się jedynie do dzwonienia,pisania na Whatsapp i jako odtwarzacz MP3.

Na tym jego funkcjonalność się kończy :D

 

Co kto lubi :D

bo większość osób nawet nie zauważa (albo nawet nie wie jak powinny działać) rzeczy typu aod tylko dla systemowych aplikacji, skopany ram management i powiadomienia które przychodzą kiedy chcą

No to kabelek, TWRP i czysty Android.

I żegnaj badziewiu

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może i masz rację. Ja np.nigdy więcej Samsunga nie kupię.

Nie dość że zaczęli robić szajs, ekran zarysujesz palcem, mocny kosztuje miliony, to jeszcze coś co miało być aluminiowe okazało się plastikiem stylizowanym na aluminium.

 

I taka niby porządna marka...

nie od razu rzym zbudowano, najpierw musi być jakiś rom dostępny do wgrania i twrp dla tego modelu, po za tym skoro płacę, to chyba mam prawo oczekiwać normalnego działania?

No dobra, jeżeli coś jest tanie, nie może być dobre.

Zauważ że OnePlus 7t pro kosztuje 1k więcej za ten sam hardware.

Coś za coś.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1.iPhone odpada.

2. Co do samsungów podoba mi się Galaxy Note 10 Lite. Co o nim sądzicie?

3. Huawei P30 fajna opcja, ale mógłby mieć trochę mocniejszą baterię oraz martwi mnie zamieszanie z Google. Warto kupować Huawei w 2020?

4. Do Xiaomi nie jestem przekonany, mimo że Poco czy Mi Note 10 Lite spełniają moje wymagania. Jak jest z awaryjnością tych telefonów?

Edytowane przez bigmac
Link to post
Share on other sites

Jak nie musisz mieć "na teraz" to poczekaj na premiere oneplus nord jedyny z telefonów który można polecić z gwarancją że nie zwolni ci przez te 3 lata a przejściówka to 20 zł w xkom i i tak jej nie zdejmujesz ze słuchawek więc żadna fatyga. 

https://www.czc.cz/gembird-cablexpert-kabel-adapter-usb-type-c-na-3-5mm-jack-f/247991/produkt?gclid=Cj0KCQjw9b_4BRCMARIsADMUIyq5ZqGAYKXGiVUU4cR4ng7hi3LkID-nofXpFKW6Kv-mCii8GzDT-0QaAns4EALw_wcB

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Co do samsungów podoba mi się Galaxy Note 10 Lite. Co o nim sądzicie?
z samsungów obecnie brałbym tylko s10 lite, bo exynos 855, ale nie ma gniazda 3,5mm

 

Huawei P30 fajna opcja, ale mógłby mieć trochę mocniejszą baterię oraz martwi mnie zamieszanie z Google. Warto kupować Huawei w 2020?
ta, p30 to nadal dobra opcja

 

Do Xiaomi nie jestem przekonany, mimo że Poco czy Mi Note 10 Lite spełniają moje wymagania. Jak jest z awaryjnością tych telefonów?
z awaryjnością jest ok, ale problemem w tych telefonach jest software, imo tak źle w historii xiaomi jak jest teraz nie było nigdy
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...