Skocz do zawartości

Problemy z aktywacją systemu win10.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Noritsu,

Recommended Posts

W skrócie musiałem wysłać swoją płytę główną na gwarancje co wymusiło używanie zamiennika po powrocie płyty znów musiałem ją wysłać i znów musiałem używać zamiennika i w każdym z tych przypadków normalnie aktywowałem system albo poprzez swoje konto microsoft albo poprzez klucz produktu z win7 (Darmowa aktualizacja do win10).Kiedy ostatecznie udało mi się załatwić sprawę z płytą po wsadzeniu jej do komputera i próby aktywacji na niej systemu wyskakuję błąd że nie posiadam licencji cyfrowej.Próbowałem aktywować go przez konto microsoft ale windows widzi na nim tylko systemy z innych komputerów,wpisywanie klucza produktu z win7 też nie działa bo system twierdzi ze klucz jest nie prawidłowy.Czytałem o poleceniu "Slui 4" ale ono niestety u mnie nie działa nie włącza kompletnie nic.Wszelkie sposoby z rozwiązywania problemów nie działają.Wszelkie komendy do cmd do zapominania klucza produktu itp nie dały nic.

Dzwoniłem do pomocy microsoft po prawie godzinnej rozmowie i kilku próbach nie byli wstanie powiedzieć czemu system nie chce się aktywować ale potwierdzili ze klucz jest właściwy,ich pomoc skończyła się na "Skontaktuj się ze sprzedwcą" Tylko że ten system kupowałem z 10 lat temu i sprzedawca dawno nie istnieje.Miał ktoś podobne problemy? Albo jest w stanie pomóc z tym?

Link to post
Share on other sites

jak masz jakiś inny dysk spróbuj zainstalować na nowo system bez podawania klucza przy instalacji i bez podłączonego internetu, po uruchomieniu komputera podłącz internet, pobierz aktualizacje, uruchom ponownie pc, i wtedy wejdz w ustawienia i podaj stary cd-key. 

Nie daję 100% pewności ale warto spróbować. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

win 10 jest przypisywany do płyty głównej, jak za często zmieniasz płyte i na nowo aktywujesz win10 to powstaje taki problem, jak zablokowałeś sobie klucz to tylko support micrososftu, powinni ci wysłać nowy klucz

Edytowane przez stalkerpl
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...