Skocz do zawartości

Telefon z przedziału 1000-2000zł, przesiadka z mi 9t


Recommended Posts

Witam!

Niestety po roku użytkowania - z mojej winy - mój kochany MI 9T nie jest mi w stanie dłużej służyć (może dlatego, że nie działa?). Więc rozglądam się za nowym smartfonem

Co do moich wymogów:
 

Cena: Rozglądam się za wszystkim do 2000zł. Jeżeli znajdę telefon za 1300 złotych, który uznam, że w zupełności mi wystarczy to nie będę zbędnie dopłacał.

Stan: Jest mi to trochę obojętne, czy telefon będzie nowy z polskiej dystrybucji, z Chin, czy też używany. Ma być po prostu jak najkorzystniej

Wydajność: Nie będę na telefonie grał w niewiadomo jak nowe tytuły, a Snapdragon 730G w zupełności mi wystarczał, więc celowanie w najnowszego Snapa 865 jest moim zdaniem zbędne

Bateria: Musi wytrzymać jeden dzień zwykłego użytkowania (social media, youtube, przeglądanie internetu itp). Nie wymagam tu jakiegoś wow

Aparaty: Chciałbym, aby soft w aparatach nie był zwalony. Dla przykładu dam smartfony Realme, które w 3 zdjęciach w odstępnie 10 sekund mogą całkowicie inaczej dobrać kolorystyke z włączony AI. Chce po prostu, żeby zdjęcia wychodziły przyzwoicie - poziom mi 9t z gcam'em mi odpowiadał, ale jak będzie lepiej to nie będę narzekał

Dodatki, które chciałbym, żeby były: NFC, jack 3,5mm, czytnik linii w ekranie lub na bocznej krawędzi, wyświetlacz w miarę dobrej jakości (czyli coś wyżej niż IPS), ładowarkę w zestawie (hehe, bo wiecie, iphone)

Dodatki, które nie są wymagane, ale fajnie jakby były: ładowanie indukcyjne, wodoszczelność, więcej niż 60hz

Coś, czego raczej bym nie chciał: IOS, ohydnej płyty indukcyjnej z aparatami która znajduje się w rogu telefonu (dla przykładu dam s20 ultra), wysuwany aparat (miałem ostatnio i chciałbym po prostu coś innego) 

Mówiąc w dużym skrócie, chcę po prostu jak najlepszy telefon w danej cenie.
I oczywiście, z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Link to post
Share on other sites
Dla przykładu dam smartfony Realme, które w 3 zdjęciach w odstępnie 10 sekund mogą całkowicie inaczej dobrać kolorystyke z włączony AI. Chce po prostu, żeby zdjęcia wychodziły przyzwoicie - poziom mi 9t z gcam'em mi odpowiadał, ale jak będzie lepiej to nie będę narzekał

na gcamie zdjęcia wychodzą tak samo, problemem jest stockowa appka od aparatu, a nie aparat sam w sobie

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...