Skocz do zawartości

Mało fps na graniu na baterii Asus Rog Strix G


Recommended Posts

Witam, posiadam laptop Asus Rog strix G. Laptop na podlaczonej ladowarce dziala doskonale jednakze na baterii ilosc fps drastycznie spada. Przykladowo w ESO mam stale 100 fps na ladowarce a na zasilaniu juz 40 fps. To normalne? I jeszcze inne pytanie. Czy jak będę grał często na ładowarce to bateria się nie zniszczy? Czy można w jakiś sposób uzyskac taka ilosc fps na zasilaniu na baterii jaki posiadam przy podlaczeniu ładowarki? Dodam ze oczywiscie dalem w ustawieniach zasilania na baterii najwyzsza wydajnosc.

Edytowane przez Bartolo355
Link to post
Share on other sites

To nie jest problem laptopy do grania (podczas grania) muszą być na ładowaniu lepsza efektywność co sam zauważyłeś, bateria przydaje się do neta ,filmu no i jako ups (oczywiście jeśli nie masz gdzie się podłączyć).

Czy jak będę grał często na ładowarce to bateria się nie zniszczy?

Ja na swoim lapku 3 lata gram tylko i wyłącznie na zasilaniu (mało korzystam z baterii), i bateria nie jest zajechana. 

Edytowane przez Han44
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O czym tu pisać laptop bez zasilania od razu wyłączy ci turbo i FPS leci na pysk bo taktowanie procesora jest na słabszym poziomie. Można coś tam grzebać w ustawieniach i tryb maksymalnej wydajności ale i tak bateria ci zdechnie w godzinę. To jest główny powód dlaczego ludzie piszą że laptop się nie nadaje do gier masz wydajność i mobilność tylko w teorii .

Nie zrozum mnie źle sam gram na laptopie bo to wygodne jak gdzieś jedziesz ale trzeba znać limitacje tej platformy.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...