Skocz do zawartości

Smartfon do 3000 zł [lipiec] Szybka pomoc


Recommended Posts

Cześć wszystkim

Pod koniec tego tygodnia stanę przed ogromnie trudnym wyborem zakupu nowego telefonu.
Składałem dość długo kwotę 3000 PLN, którą chcę przeznaczyć na jego zakup.
Od razu uprzedzam wszelkie komentarze mówiące o braku sensu wydawania takiej kwoty na telefon (smarfony wymieniam raz na 5 lat).
Chciałbym poczuć po zakupie dzierżę w swojej dłoni coś rzeczywiście najlepszego technologicznie (przynajmniej w perspektywie kilku miesięcy)
 

Mój obecny telefon to Sony Xperia Z1 więc macie świadomość z jakiej kolejki się przesiadam.

Zdecydowanie odrzucam Apple do którego raczej nigdy się nie przekonam.

 

Pod uwagę brałem Xiaomi Mi 10, ale trochę zniechęcają mnie gówniane aparaty po 2Mpx "w gratisie" z tyłu.

Myślałem trochę o Huawei P40 - tu z kolei odstrasza mnie brak pełnoprawnych usług Google

 

Nie mam innych typów - coś w rodzaju Oppo albo OnePlus jakoś mnie nie przekonuje (jeszcze nie jestem w stanie zaufać tak świeżym markom)

 

Smartfony ze stajni Samsunga, Sony, LG czy inne Motorole też nie są dla mnie przekonujące ze względu na widoczną marżę jaką sobie narzucają tylko ze względu na logo, które widnieje na obudowie.

 

Proszę więc Was o pomoc. Kilku zdaniowe komentarze, najlepiej ludzi którzy znają się na rzeczy.

Wiem, że to może nierealne, ale kolejny raz chciałbym aby ten telefon posłużył mi te 5 lat.

 

Pozdrawiam i liczę na wiele odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

 

 

OnePlus jakoś mnie nie przekonuje (jeszcze nie jestem w stanie zaufać tak świeżym markom)

oneplus powstał w 2014, jeśli 6 lat to świeża marka to...

 

 

Smartfony ze stajni Samsunga, Sony, LG czy inne Motorole też nie są dla mnie przekonujące ze względu na widoczną marżę jaką sobie narzucają tylko ze względu na logo, które widnieje na obudowie.

z tymi wymaganiami pozostaje ci... nic

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...