Skocz do zawartości

Recommended Posts

Telefon ma przekątną 6,3 cala, zastanawiam się nad zakupem tego telefonu, ale najzwyczajniej nie jestem pewna co do jego wielkości, czy dobrze leży w dłoni, czy ta przekątna nie będzie jednak zbyt duża. Jako że nie mam obecnie możliwości sprawdzić tego stacjonarnie w salonie, chciałabym spytać o wasze odczucia przy użytkowaniu tego telefonu, zwłaszcza osoby z nieco mniejszymi dłońmi ;) Czy da sie przyzwyczaić, czy jednak sprawia to problem na dłuższą metę?

Link to post
Share on other sites
czy ta przekątna nie będzie jednak zbyt duża.

będzie, ale w 2020 ciężko dostać coś co by było mniejsze, a jednocześnie nie było totalnym badziewiem w jakiejś kwestii (chociażby ip se 2020 i bateria)

za ile masz tego xiaomiacza? 899 złotych?

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Córce kupiłem właśnie note 8t sobie mi 9t i mimo takiego samego rozmiaru ekranu 9t ma mniejsze ramki i wygodniej leży w dłoni , ale o obsłudze jedną ręką można zapomnieć tak czy inaczej . Note 8t młoda używa od stycznia , nie narzeka , całkiem fajny telefon w tej cenie ( w styczniu 899zł) .

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam również telefon 6,3 cala,lecz Redmi 7 Note.Powiem tak,telefon duży to fakt,ale idzie się przyzwyczaić.Po przesiadce z 5 calowca jest różnica.Jedynie co mogę powiedzieć to że ten twój Xiaomi może być bez etui ciężki do utrzymania,w sensie nie waga,ale leciutki i potrafi się z ręki bez problemu ześlizgnąć,moja 7 tak ma :/ .Kwestia jakie kto ma ręce,u mnie na jednej średnio.

Na koniec dodam że bez sensu robić takie duże telefony.. Nie w każdej kieszeni się zmieści,długi,masakra.. 5-5,5 Cala w sam raz,a nie prawie 7 cali,bo tyle miał mój pierwszy tablet.. Nie rozumiem dzisiejszego podejścia producentów smartfonów..

Link to post
Share on other sites

będzie, ale w 2020 ciężko dostać coś co by było mniejsze, a jednocześnie nie było totalnym badziewiem w jakiejś kwestii (chociażby ip se 2020 i bateria)

za ile masz tego xiaomiacza? 899 złotych?

nie posiadam go, rozważam zakup,bo większość funkcji i parametrów mi bardzo odpowiada, obawiam sie tylko wielkości, bo mój obecny ma 5,2 cala. Cenowo nie przekracza też tego tysiąca złotych, z tego co widziałam to za około 800-900 można go spokojnie kupić ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...