Skocz do zawartości

Co to za układ klawiatury w laptopie?


Recommended Posts

Sprawa wygląda następująco, moja bratanica kupiła laptopa HP 250 g7 w "okazyjnej" cenie,wujek jej chłopaka stary komputerowiec wyjadacz  :rotfl:  załatwił z 3000 na 2000, no okazja taka że nic tylko brać, laptop z dyskiem hdd, i3 7gen, matryca TN, dopiero po mojej interwencji wymienił jej dysk na ssd 250 gb, ale i tak musiała dopłacić 200 zł, nie chciała odwoływać już zamówienia bo to wujek itp.,itd.Jak zobaczyłem tego laptopa to myślałem że mnie za przeproszeniem trafi, laptop  ewidentnie nie był przeznaczony na nasz rynek, na wszystkich klawiszach numerycznych są przyklejone naklejki i to na odpier...ol, jeszcze zainstalował jej programy które ja używałem w późnych latach 90, jakieś playery których nikt już nie używa, programy do wypalania płyt itp, i dwa antywirus :rotfl:  :rotfl: , jeśli ktoś kojarzy ten układ klawiatury to niech napisze, szczególnie zaintrygował mnie ten znaczek przy literze T.

 

  https://imgur.com/VbJOt0D

Edytowane przez sting3572
Link to post
Share on other sites

klawiatura tam jest przyspawana do covera... ew  wymiana bedzie kosztować ... to po pierwsze a po drugie: zawiasy lecą na max w tych modelach: jak się zatrą to zaraz cała ramka połamana.. na to niech nardzo uważa.

Edytowane przez minas_trith
Link to post
Share on other sites

Układ "UK", angielski. Przy literze T symbol funta szterlinga.

 Jesteś pewny? Mi to wygląda na jakiś hinduski znaczek, miałem lenovo kupionego w UK i nie miałem takiego symbolu, zresztą mniejsza z tym, laptop do zwrotu, koleś niech szuka jelenia gdzie indziej, nowy laptop z naklejkami na klawiszach :cenzura: , ten sam model na allegro 1399, janusz biznesu wziął 2200 i jeszcze mówił że okazja, szkoda tylko że dowiedziałem się po fakcie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...