Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze krzesła


Recommended Posts

Witam potrzebuje pomocy w wyborze krzesła /fotelu

Mam 170 wzrostu koło 80 kilo wagi

Problem jest taki że jest parę sklepów u mnie w mieście a wybór w nich mały prawie wcale

Jedyny sensowny fotel jaki znalazłem to

Krzesło gamingowe LAMDRUP z jysk

A w mediaexpert sa takie

Fotel Q-SMART Cobra X1 Pro

Fotel DIABLO CHAIRS X-One 2.0 Kids Czarno-biały

Fotel TRUST GXT 706 Rona Czarno-czerwony

Znalazłem takie modele na morele

Fotel HUZARO Force 7.5/7.3/6.0

Mogłem sprawdzić tylko ten z jysk fotel

Szukam fotelu do 600zl

Wiem ze wszystkie te fotele to chińczyki

Który z nich będzie najlepszy?

Inne propozycje mile widziane

Pozdrawiam

Edytowane przez desspo
Link to post
Share on other sites

Hej, 

Sam właśnie jestem w trakcie doboru krzesła i trochę o tym poczytałem i znalazłem kilka ciekawych linków 
Fakt te gamingowe nie są dobre jeżeli siedzisz dziennie więcej godzin ( np tak jak ja do pracy od 4h do 16h ) 

Tak jak kolega wyżej napisał o Markusie jest lepszy od tych gamingowych, a stosunek jakości do wytrzymałości jest super, ale Markus jest od 176 cm do 196 cm, poniżej jest niewygodny ( zintegrowane oparcie głowy itd. ) 

Znalazłem fajny spis krzeseł biurowych razem z opisem i podziałem na różne grupy przez jednego z użytkowników konkurencyjnego forum ( mam nadzieję że moderacja mnie za to nie zabije jak wrzucę linka :D ? ) 
Albo jednak nie ryzykuje! Szkoda dostawać bana xd 

Wpisz w google "Indeks 70 modeli foteli biurowych (ergonomiczne, dla graczy, skórzane)" i kliknij w pierwszy link z góry :-)  
 

Edytowane przez Jozio
Link to post
Share on other sites

byłem i przymierzyłem się do krzeseł i najwygodniejsze dla mnie było takie 

  Krzesło biurowe SKODSBORG i te kupiłem
co do markusa miałem okazje na nim siedzieć u znajomego i dla mnie jest nie wygodne (strasznie mnie gniotło na dole oparcie ta podpórka lędźwiowa)
krzesło szybko się składa a jak wygląda przy dłuższym  użytkowaniu to jeszcze nie wiem 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...