Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaki goldzik ? :)

Supremo 550W Gold, co proponowałem.

 

 

 

Taaa... :->

Rup5KcV.gif

 

 

 

 

U mnie nic takiego nie ma. Plik stronicowania ustaw powyżej 8GB, zresetuj ustawienia sterowników, wyłącz VSR. Potem dopiero od nowa włącz.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Supremo 550W Gold, co proponowałem.

 

 

 

 

 

U mnie nic takiego nie ma. Plik stronicowania ustaw powyżej 8GB, zresetuj ustawienia sterowników, wyłącz VSR. Potem dopiero od nowa włącz.

Zapomniałem o tym mam 14 dni na zwrot wieć chyba tak zrobie i wezmę ten  "Gold"

Link to post
Share on other sites

Plik stronicowania ustaw powyżej 8GB, zresetuj ustawienia sterowników, wyłącz VSR. Potem dopiero od nowa włącz.

Plik stronicowania mam na AUTO i przekracza 8GB, VSR nie włączone, sterowniki czyste bez zabawy. Wywala grę w konkretnych miejscach,

 

Link to post
Share on other sites

Co ty za głupoty gadasz. 20.7.2 są mega. Stabilne i trzymają profile niezależnie od karty

ja patrzę głównie pod kątem simracingu, i najlepszą wydajność maja w  takim ACC czy Dirt 2.0 własnie 20.4.2 i to nie jest jakaś mała różnica bo około 10 FPS , do tego każda inna gra działa bez zarzutów więc takie polecam. 

Link to post
Share on other sites

Plik stronicowania mam na AUTO i przekracza 8GB, VSR nie włączone, sterowniki czyste bez zabawy. Wywala grę w konkretnych miejscach,

 

Ja mam taki problem z PES2020 tylko ze nie jest to wina sterów bo już na nich grałem a ostatniej aktualizacji. I co ty na to??

 

U mnie DE działa poprawnie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam taki problem z PES2020 tylko ze nie jest to wina sterów bo już na nich grałem a ostatniej aktualizacji. I co ty na to??

Masz problem z czytaniem? Przyjrzyj się jeszcze raz co generuje problem.

Na sterownikach 20.7.2 występuje problem z działaniem w DX12. Powrót do sterowników 20.4.2 i wszystko hula aż miło. Ponowna instalacja 20.7.2 i znowu problem z Deus Ex MD. 

W DX11 nie ma problemu.

Edytowane przez DjXbeat
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

chyba dziś wyszły 20.8.1 może w końcu te będą lepsze jak 20.4.2 ;)

co do wyższości 20.4.2 nad kolejnymi opcjonalnymi sterownikami to mam kilku znajomych (simracerów)z RX 5700 i 5700xt i się potwierdza moja opinia że najmniej problematycznymi sterami są własnie 20.4.2 do naszych zastosowań i do tego działają poprawnie wszystkie inne gry więc takie polecam, na grupie Herbatniki Liptona jest podobnie ;)

ale jak koledze działa na 20.7.2 to super cieszę się razem z tobą ;) ale to że działa u Ciebie to nie znaczy że działa u każdego ;) a z 20.4.2 mało kto ma jakiekolwiek problemy 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

A Windows czysty był? :) bo przez konflikty w Windosie baaaaardzo dużo problemów było. A bios najnowszy był? A zasilacz ten co miał był podpinany? A było ustawione PCIE GEN 3 w biosie?

 

Jakie to były bluescreeny. Nic nie pisałeś, więc nie dało się doradzić.

Bo niechciało mi śię bawić z tym .Wszystko poustawiałem czysty windows pcie ustawione na 3 zasilacz nowy kupiony , ale np w forzie co jakiś czas czarny ekran tak samo w horizo zero dawn co jakiś czas jak zapisywałem zawieszanie.

Edytowane przez lukaknw
Link to post
Share on other sites

Wszystkie mam orginały .Tak samo bf4 fifa hitman assasyns odysey..więc ja z karty nie byłem zadowolony . Forza nigdy na innym sprzęcie się nie wysypała tak samo fifa i bf. Nie mam czasu jak i chęci siedzieć i kombinować.

Edytowane przez lukaknw
Link to post
Share on other sites

Już i tak po fakcie mogłem porobić foty nie pamiętam już , a nie chce kłąmać co pisało . Myśle , że 2070 Super .


od 2 dni testuje 2070super i jak dla mnie zero problemów :)i gry " kupa optymalizacyjna" rónież zero problemów 

Edytowane przez lukaknw
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...