Skocz do zawartości

Jaką wybrać kartę ?


Recommended Posts

Jak wyżej, 2500k to już niestety leciwy procesor. Najlepiej wyjdziesz jak zmieniasz najpierw platformę t.j CPU + MOBO + RAM.

 

P.s nie pchałbym się w i7 starej generacji( nie masz możliwości( upgradeu). 

Edytowane przez krzyhox
Link to post
Share on other sites

Heheh. Chyba nie miałeś nigdy Intela. Jeszcze się 2600k czy 2700k ładnie trzymają i mają dobry pojedynczy wątek, niewiele ustępując dalszym 3770k czy 4770k, to nie są tak wielkie różnice, a idzie pograć.

 

Co prawda na i5 to stuttering będzie w kilku grach, ale też nie ma co mówić że to już padaki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale miałeś tego procka? Bo ja miałem 3770k, niewiele lepszy, w połączeniu z 1060 GTX i to procesor się nudził. Pamiętam że wtedy grywałem w Wiedźmina i NFS Payback.

Spoko tylko to sa już stare gry a GPU pewnie leciało w nich na max 70%

Link to post
Share on other sites

Spoko tylko to sa już stare gry a GPU pewnie leciało w nich na max 70%

Jesteś pewny że 1060 GTX pracuje tylko na 70% w Wieśku 3? :) Przecież ona nie gwarantuje na ultra ustawieniach 60 fps w full hd, więc jest to błędne. Karta lata na 100% pewnie już od ustawień medium.

 

A nowe gry? Podaj które masz na myśli.

Link to post
Share on other sites

Jakie masz na to dowody? Strzelasz liczbami z kapelusza.

Sobie zobacz AC Origins, wybitnie procesorową grę. 1060 gtx prawie cały czas leci na 92-96%. W tej grze mało która karta w full hd lata na 99%.

 

 

Masz Novigrad na 1060 3GB

 

Gdzie tam masz chociaż jeden dłuższy spadek do 70%?

Link to post
Share on other sites

Nie ma co się kłócić co lepsze,co gorsze itp.

Bardzo prawdopodobne jest to że autor postu za jakiś czas zmieni swoją platformę,by móc wykorzystać w pełni grafikę i tak będzie.Przecież można posiedzieć X czasu na aktualnym sprzęcie,a za Y czasu zmienić na nowy,grafika będzie jak znalazł.Sam tak zrobiłem i ma to sens.Jednym słowem wszystko zależy od gry i tyle :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...