Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Klawiatura do 200zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 raptor95

raptor95
  • Amator

• 30 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 13:47

Witam chciałbym zakupić nowa klawiaturę do gier (cod, r6 itp.), niezbyt wysoką, i najlepiej jak najcichszą, nigdy nie korzystałem z mechanicznych od zawsze z membranowych i ku takiej raczej bym się kierował, lecz nie wykluczam mechaników. Głównie chciałbym jakąś niskoprofilową lecz nie znalazłem żadnej wartej uwagi w tym przedziale cenowym. Najbardziej przykuły moją uwagę iBOX Aurora K-4 Red Switch i HyperX Alloy Core RGB, więc zastanawiam się miedzy nimi, lecz gdybyście mieli coś lepszego proszę pisać.

• 0

#2 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1574 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 10:07

SKG3:

> https://bit.ly/2ZNCKMh

Dystrybucja tego modelu, zanika - zmuszony jesteś do zakupu jej w formie "outletowej", powystawowej.

Zapewne natrafisz na aukcje klawiatur, z layoutem DE.

"iBOX Aurora K-4 Red Switch"

Przełączniki, suponuję są produkcji "Lingdu Electronics" - Cherry "knock-off", o niewiadomej jakości.

Pokładałem nadzieję, iż podwykonawcą przełączników jest Kailh, który nagminnie fabrykuje przełączniki dla niskobudżetowych modeli i który jest jakimkolwiek zapewnieniem przynajmniej kilkuletniej, bezproblemowej eksploatacji.

"HyperX Alloy Core RGB"

Zakup klawiatury membranowej za taką kwotę, uważam za wyjątkowo irracjonalny pomysł.

• 0

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

WMO 1.1A [PMW3360]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych