Skocz do zawartości

Zestaw ppd Aseto Corsa i inne


Recommended Posts

Dowiodłeś już wielokrotnie swoją obcesowością, że Twoje posty należy traktować wybiórczo.

Przewertowałem niegdyś dwa fora "sim-racingowe", absolutnie nikt nie zalecił kierownic Logitecha, jeżeli budżet pozwalał nabyć bardziej postępowe konstrukcje Thrustmastera.

 

Nie traktuję tego jak wyroczni, jak i również nie neguję wiedzy użytkowników tychże witryn, niemniej przedstawili oni gruntowne argumenty, jakich w zawartości Twoich postów nie odnalazłem.

Jedynym i notorycznie powtarzanym, jest to, że Thrustmaster jest bardziej awaryjny, co jak najbardziej jest prawdą, ale stwierdzenie (fakt), iż jest zdecydowanie konstrukcją nowocześniejszą i dającą więcej frajdy, najczęściej zlewałeś śmiechem.

Strasznie konfabulujesz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim pytanie do autora: czy jesteś pewny, że potrzebujesz shiftera? Dodam tylko, że ten shifter Logitecha to... zabawka. Miałem go kilka razy w rękach i osobiście prawdopodobnie zwyczajnie bym się irytował, używając go. Jeśli chcesz porządnego shiftera to musiałbyś wydać wielokrotnie więcej.

 

Jeśli nie potrzebujesz shiftera to w tej cenie najlepszy wybór jest jeden i jest to Thrustmaster T300/TX (to ta sama baza), ewentualnie T150/TMX Pro. Jeśli chodzi o T300 to musiałbyś polować prawdopodobnie na używaną - osobiście brałbym pod uwagę tylko egzemplarze z gwarancją.

 

Jeśli zależy Ci bardzo na shifterze to zostaje G29/G920, ale jeśli chodzi o bazę to jest to dużo gorsza konstrukcja, a polityka cenowa Logitecha to śmiech na sali i żerowanie na sentymencie do G25/G27.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dowiodłeś już wielokrotnie swoją obcesowością, że Twoje posty należy traktować wybiórczo.

Przewertowałem niegdyś dwa fora "sim-racingowe", absolutnie nikt nie zalecił kierownic Logitecha, jeżeli budżet pozwalał nabyć bardziej postępowe konstrukcje Thrustmastera.

 

Nie traktuję tego jak wyroczni, jak i również nie neguję wiedzy użytkowników tychże witryn, niemniej przedstawili oni gruntowne argumenty, jakich w zawartości Twoich postów nie odnalazłem.

Jedynym i notorycznie powtarzanym, jest to, że Thrustmaster jest bardziej awaryjny, co jak najbardziej jest prawdą, ale stwierdzenie (fakt), iż jest zdecydowanie konstrukcją nowocześniejszą i dającą więcej frajdy, najczęściej zlewałeś śmiechem.

Strasznie konfabulujesz.

Udowadniać pseudo znawcom nie będę nic,za to dowiodłem nie raz,że co nie którzy mają zaburzenia struktury i funkcji myślenia.

 

W jednym temacie jak i drugim został podany budżet 1000zł - macie klapki na oczach i proponujecie droższego TH  a jeżeli ktoś pisze o jak najlepszych doznaniach zbliżonym do prawdziwego samochodu również w tym budżecie (z innego tematu) to także polecacie kierownicę TH tym razem bez shiftera bo po co mu i cały czas to samo w koło Macieju.Jakby nie było wyboru,to dla kogo jest zestaw od Logitecha? pewnie dla dzieci a wy jesteście PRO mając czy polecając TH - normalnie jesteście żałośni.

Z tą liczbą awarii jakie ma na koncie TH to ja wolę starszą konstrukcję ale sprawdzoną od Logitecha i mam pełny zestaw z shifterem a nie 60% ceny z logitecha które musiałbym wyłożyć na sam shifter od TH to raz.

Dwa - shifter daje dużą frajdę z jazdy niż łopatki,jeśli twierdzicie inaczej to rzeczywiście znacie się i macie wyjeżdżone kilkaset godz  :rotfl:  chyba resorakami za brzdąca.

- i nie piszę tu o wyścigach online w simie,tam wam jeszcze daleko.

 

 

 

Przewertowałem niegdyś dwa fora "sim-racingowe", absolutnie nikt nie zalecił kierownic Logitecha, jeżeli budżet pozwalał nabyć bardziej postępowe konstrukcje Thrustmastera.

 

Jeżeli budżet pozwala na lepsze to konstrukcje od TH są również mniej polecane,proste szpecu.

Każdy może sobie obejrzeć i posłuchać co za problem:

Gość ma większą wiedzę od nas razem wziętej ale nie krytykuje i nie zniechęca do wyboru którejkolwiek.

 

 

Przede wszystkim pytanie do autora: czy jesteś pewny, że potrzebujesz shiftera? Dodam tylko, że ten shifter Logitecha to... zabawka. Miałem go kilka razy w rękach i osobiście prawdopodobnie zwyczajnie bym się irytował, używając go. Jeśli chcesz porządnego shiftera to musiałbyś wydać wielokrotnie więcej.

 

To ja też dodam tylko, że ten shifter  TH8A  to dopiero zabawka i szmelc.Polecam gorąco shifter od firmy Aiologs z siedzibą w Petersburgu - nie ma równych.

 

Jak jesteś kozak to ustawmy się w AC - zagram na zabawce i chętnie zobaczę twoje umiejętności :P

 

A osobom które planują sobie kupić kierownicę,radzę czerpać informację ze źródeł tj filmy wyżej a nie takie forum jak tu,ten portal pójdzie w siną dal jak PCLab :rotfl:  czego nie ma żałować.

 
Link to post
Share on other sites

@Tycha po co z dzbanem dyskutujesz. Przecież on ma rację i tylko on a pozostałe kilka osób co twierdzi inaczej się myli. Tak mam wrażenie po jakości postów że to gość co już dostał bana za hamskie odzywki, chyba się zwał były69 czy jakoś tak. Też chciał się mierzyć online ze swoim uber logiszitem jak ten tu "expert" ;)

Link to post
Share on other sites

Demonstrację moich umiejętności będziesz mógł zobaczyć już jutro po godzinie 20 podczas pierwszej rundy Mistrzostw Polski Digital Motorsport. Zapraszam do oglądania na fanpeju Eleven Sports. :)

https://www.porscheesports.pl/#/championship

ŁAŁ ależ zaimponował. :P 

 

 

 

@Tycha po co z dzbanem dyskutujesz. Przecież on ma rację i tylko on a pozostałe kilka osób co twierdzi inaczej się myli. Tak mam wrażenie po jakości postów że to gość co już dostał bana za hamskie odzywki, chyba się zwał były69 czy jakoś tak. Też chciał się mierzyć online ze swoim uber logiszitem jak ten tu "expert" ;)

Ty dzbanie nie odróżniasz dwóch podstawowych kolorów w temacie - czarno na białym.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...