Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Powieszenie telewizora z ambilight

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzysiulos

krzysiulos
  • Amator

• 59 postów

Napisano 28 czerwiec 2020 - 08:41

Mam pytanko kupilem telewizor Philips 43 PUS7334 , pokój mam nie taki duży bo 2x3 metry , odległość od ściany to będzie jakies 1,6 moze 1,8 metra .. tylko teraz myślę o wysokości - bo niestety nie moge go na wysokości moich oczu zrobić bo byłoby za nisko a sofa mi się rozklada prawie do końca ściany więc byłby moze problem przy zaścielaniu i rozścielaniu .. czy może być on wyżej ? bo doł telewizora przypadnie jakoś na 130 -135 , a nie moge go niżej bo z 2 strony ściany mam płytki , sofa ma wysokość 92 cm a wysokośc moich oczu jak siedze na sofie to max.120 cm .. mam uchwyt z mozliwoscia nachylenia do przodu i kątów widzenia do przodu i do tyłu oczywiście.. liczę na odpowiedzi czy taka wysokość nie będzie przeszkadzała moim oczom i szyi?

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10899 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 29 czerwiec 2020 - 11:16

Wytnij taki ekran z kartonu, przylep i wypróbuj. Skąd my mamy wiedzieć, czy tobie będzie wygodnie, czy nie?

• 1

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 krzysiulos

krzysiulos
  • Autor tematu
  • Amator

• 59 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 18:44

juz ogarnąłem jest okej,ale jest problem z grami  - zrobiłem sobie kablem hdmi zeby telewizor robił jako monitor ale bym to uzywał tylko do gier.. no i jak chodze po pulpicie, włączam programy, foobar ,Chrome itd. jest okej,ale wymagająca gra jak NBA2k20 ma mega input lag , FM działał okej jak patrzyłem przez 5 minut ;) da się jakoś to naprawić czy po prostu taka gra nie da rady jej w niskim input lagu właczyc na TV?

• 0

#4 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10899 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:33

Niestety, ja myślę, że monitor ma takie opóźnienie i nic nie poradzisz...

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#5 krzysiulos

krzysiulos
  • Autor tematu
  • Amator

• 59 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:59

czyli trzeba by nowy monitor? to kiszka, a myślałem ze to nie ma znaczenia skoro wlączam TV jako monitor ..

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych