Skocz do zawartości

Przesiadka z iphona na androida


Recommended Posts

Siema, tak jak w temacie chcę się przesiąść na androida. Rozmyślam nad kilkoma modelami:

1. Realme x2 pro (chociaż ciężko go kupić)

2. Realme x3 superzoom (czytałem, że ma średnią wydajność w porównaniu do x2.)

3. Galaxy Note 8/9 (kiedyś miałem note 8 i był całkiem ok, warto brać je pod uwagę?)

4. Huawei P20 pro (widziałem go na promo i.się zastanawiam czy warto).

 

Może są jakieś jeszcze ciekawe propozycje?

Fajnie prezentują się te telefony Realme. Jak wyglada sytuacje z tym x3? Warty ceny? Czy naprawdę wypada tak słabo?

Link to post
Share on other sites
1. Realme x2 pro (chociaż ciężko go kupić)

jakbyś go gdzieś dostał, to warto, ale albo mają braki, albo już wycofali, żeby zrobić miejsce x3 (bez superzoom)

 

2. Realme x3 superzoom (czytałem, że ma średnią wydajność w porównaniu do x2.)

wydajność ma taką samą jak x2 pro, ale ma gorszy ekran, brak stereo, brak jacka, plastikową ramkę a do tego jest droższy

osobiście bym poczekał, jakoś za niedługo ma wyjść zwykła wersja x3, być może trafi do polski, w indiach wyceniana jest na 1300 złotych, więc nawet jeśli u nas by kosztowała w okolicach 1700-1800 złotych, to jak za snapdragona 855+ to całkiem niezła oferta

za 2499 (czasem trochę taniej) jest op 7t i jeszcze masz p30

 

 

4. Huawei P20 pro (widziałem go na promo i.się zastanawiam czy warto).

moim zdaniem nie, dostanie update do androida 10 (o ile już nie dostał) i na tym się skończy

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites
Czyli najlepszą opcją na teraz szukać x2 pro?

tak, to nadal bardzo dobra opcja, weź pod uwagę, że w podobnej cenie chodził mi9t pro a oferował sporo mniej, x3 superzoom jest gorszy od x2 pro i jest droższy od niego (nawet droższy od 12/256 wersji x2 pro, która kosztowała na początku 2199 złotych, a później 2299)

 

 

Co np z oppo reno z2 albo z3? Warto na nie zwrócić uwagę?

reno 2z i 3 to średniaki, nie ma porównania z x2 pro, marka oppo jest wyceniana zawsze drożej, więc po prostu w podobnej cenie jeśli masz do wyboru oppo i realme, to lepszym wyborem w większości przypadków będzie realme

jeśli zależy ci na amoledzie, to na reno 3 można popatrzeć, bo te 1599 złotych to jeszcze w miare, chociaż nie wiem do końca jak ten mediatek się sprawuje (g90t to odpowiednik starego snapa 835 czyli całkiem nieźle, ale p90... nie wiem, według antutu wychodzi pomiędzy snapem 670 a 710)

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

jak dla mnie nie warto (co prawda to lepszy telefon niż x3 superzoom, droższy, ale czy wart 600 złotych więcej? chyba nie), wszystko powyżej x2 pro jest źle wycenione, a i ich średniak 6 pro też mógłby być tańszy, najlepiej jak mówię, jak ci się nie spieszy to poczekaj czy wprowadzą x3 (zwykłą wersję) w polsce i w jakiej cenie, w indiach już zaprezentowali

jak zależy ci na wydajności to możesz popatrzeć na op 7t, bateria jest dosyć słaba

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Widzę cenę x50, jest duża. Patrząc na specyfikację jest praktycznie niewiele mocniejszy od x2 pro.

 

No tak czekać można ale nie wiadomo co z ceną, a specyfikacja będzie porownywalna z x2 pro?

X50 pro całkiem korzystanie wygląda. Cały czas się nad nim zastanawiam.

Link to post
Share on other sites

 

 

No tak czekać można ale nie wiadomo co z ceną, a specyfikacja będzie porownywalna z x2 pro?

specyfikacja to będzie x3 superzoom, ale bez tego śmiesznego obiektywu i bez 12gb wersji ram i w teorii powinien być tańszy od x2 pro (w indiach x2 pro kosztuje 28799 - 31398 rupii, a x3 24999)

Link to post
Share on other sites
X50 ma w sumie to wszystko co x2 pro.

również nie porywający aparat (co w cenie 1999 można po prostu wybaczyć, a raczej po prostu zaakceptować, bo jest dobry w dzień i przeciętny w nocy i tyle), w cenie 2999 już niekoniecznie, a no i nie zapominaj o braku 3,5mm jacka, a w europie x50 jest single simem

chociaż co by nie mówić, to w tym roku żaden producent się nie popisał, trzeba iść na wiele ustępstw

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Za 12/256? Chyba nie, widziałem jak chodziły po 3500-3700k

Ładowanie indukcyjne, wow jakie mi to potrzebnd

Może tobie nie jest ale bardzo wygodne rozwiązanie jak już zaczniesz korzystać ciężko wrócić do kabla poza tym w telefonie za 3klocki to powinno być standardem jak u konkurencji dla przykładu Samsung ma to od s7 czyli 2016r!
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...