Skocz do zawartości

Recommended Posts

hi postanowilem kupic nowy router obecnie uzywam jakiegos antyka jaki dostalem z neostrada zte cos tam z roku 2011

 

problem jest taki ze jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o sparwy sieciowe zamowilem na morele router tp link archer c6 i tutaj mam glupie pytanie normalnie wpinam kabel telefoniczny do niego i nastepnie do komputera przrz kabel ethernet wi fi nie posiadam.

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że kupiłeś zły router - on nie ma wbudowanego modemu adsl/vdsl .

 

Na szczęście w morele pracują w porządku ludzie (zresztą jest czas na zwrot ) i można zwrócić zakupiony towar.

 

Jeśli jest to neostrada to możesz wypożyczyć od operatora modem i chyba jest to koszt 1 zł na miesiąc.

 

Jeśli to jest neo adsl lub vdsl to całkiem dobry jest funbox 2.0.

 

Co do samej instalacji - To nie jest tak że przyniesiesz do domu , podłączysz i działa.

 

Jeszcze trzeba w modemie wpisać hasło i login do neostrady .

 

Gdy jest to modem ze sklepu to trzeba wklepać ręcznie !

 

Gdy jest to modem od orange ( livebox 2.0 lub funbox 2.0) - hasło i login wprowadzą się samo automatycznie w dwie trzy minuty po synchronizacji - czyli nie trzeba nic wpisywać samemu.

Edytowane przez pawluto
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Oczywiście że kupiłeś zły router - on nie ma wbudowanego modemu adsl/vdsl .

 

Na szczęście w morele pracują w porządku ludzie (zresztą jest czas na zwrot ) i można zwrócić zakupiony towar.

 

Jeśli jest to neostrada to możesz wypożyczyć od operatora modem i chyba jest to koszt 1 zł na miesiąc.

 

Jeśli to jest neo adsl lub vdsl to całkiem dobry jest funbox 2.0.

 

Co do samej instalacji - To nie jest tak że przyniesiesz do domu , podłączysz i działa.

 

Jeszcze trzeba w modemie wpisać hasło i login do neostrady .

 

Gdy jest to modem ze sklepu to trzeba wklepać ręcznie !

 

Gdy jest to modem od orange ( livebox 2.0 lub funbox 2.0) - hasło i login wprowadzą się samo automatycznie w dwie trzy minuty po synchronizacji - czyli nie trzeba nic wpisywać samemu.

Podziekowal ! Zamowienie zlozylem dzisaj poprosze o anulowanie wiesz moze dokladnie jaki router bylby ok na morele maja napewno takie pod neostrade z tym wbudowanym modemem adsl vdsl ?

 

Ewentualnie kupie bezposrednio od nich razem z tym kablem telefonicxnym 25m bedzie ok

 

 

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

byłem dzisiaj w salonie orange dali mi za darmo nowy Live Box 2.0

 

 

EDIT

 

jeszcze jedno

 

 

kupiłem na morele kabel okazał się zły chodziło mi tą małą wtyczkę DSL teraz pierwszy raz dokonuję zwrotu kto ponosi koszty wezwanai kuriera ? ja czy morele

Edytowane przez plasticseries
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...