Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

stoję przed wyborem drukarki i bardzo liczę na wasze doradztwo i sugestie. 

Głównym powodem do zakupu drukarki, poza codziennym drukowaniem czarno-białych dokumentów tekstowych, ma być drukowanie kolorowych kart do gry (mniej więcej coś jak te do pokera). 

Wiem, że niektórym może się okazać to nielogiczne i bezsensowne, ale koszty drukowania takich kart w drukarni w tak małym nakładzie jest dość wysoki. Stąd też chciałbym się sam zaopatrzyć w bardziej zaawansowany sprzęt. 

Skoro miałaby ona służyć do drukowania kart, to funkcjami na których najbardziej by mi zależało są:
- Przepuszczanie grubszych papierów (min. 300/350g)
- Dupleks/Druk obustronny (w idealnym świecie automatyczny, ale manualny też przejdzie), najważniejsze żeby był on dokładny. Taki aby była możliwość drukowania kart obustronnych i by obie strony do siebie pasowały. 
- Wysoka jakość/rozdzielczość druku w kolorze

Fajnie byłoby również móc drukować na formacie A3, ale nie jest to wymóg konieczny. 

Wygląd i wymiary, nie mają dla mnie znaczenia. 

Budżet to myślę ok. 3000zł, ale jeżeli komuś by przyszedł do głowy model droższy to też bardzo proszę o podzielenie się jego nazwą i modelem. 

Jeżeli macie chwilę i słyszeliście, lub posiadacie drukarkę spełniającą powyższe wymagania to proszę podzielcie się dokładnymi modelami. Jeżeli pominąłem jakąś ważną informację, to nie linczujcie mnie, dopiero raczkuję w tym temacie.

Z góry dziękuje! 

Link to post
Share on other sites

zapoznaj się z moim postem >>>TU<<<<

 

Konika minolta c454e po-lizingowa to wydatek ok 5k PLN +/-

W zależności od miesięcznego w lokalnym serwisie ksero możesz dostać ją na dzierżawę, umowę za kopie itd. 

 

max gramatura to 300g. Przy takiej gramaturze papier jest pobierany z podajnika i przechodzi o wiele wolniej z racji na transport grubszego papieru do zespołu utrwalania.

 

Jak jesteś z Podkarpacia możesz pisać też na pw.

Edytowane przez Teshi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...