Skocz do zawartości

Problem z jakością streama w OBS studio na Youtube


Recommended Posts

Witam smile.gif
Są tu jacyś streamerzy czy znawcy OBS'a, bo mam problem, a już nie mam pomysłów jak go rozwiązać.

Chciałem odpalić sobie streamka z Gothica II NK (no nie jest zbyt wymagającą grą dla PC), ściągnąłem OBS'a ustawiłem wszystko itd., ale jak patrze w podgląd na YouTube to jest straszna pikseloza, jak stoję w miejscu to jest ok, ale jak zacznę się ruszać to wszystko się rozmazuje i nie da się na to patrzeć. Komp jest dobry i net tak samo. Próbowałem już z milionem poradników to ustawić, ale nic nie pomaga.
Mam ustawione 1920x1080 - 60 fps, bitrate na 12000 kbps, enkoder NVENC.
Próbowałem na innych ustawieniach rozdzielczości, bitrate'ach, 30 fps, enkoderze x264 i nic nie pomaga. Z każdymi ustawienia jest tak samo i w innych grach też. Tyle kombinowania po forach, filmikach i nic.
Dodam jeszcze, że nagrywam przy pomocy OBS'a to jest wszystko ok. Tylko przy streamowaniu jest tragedia.
Ktoś ogarnia temat i może coś doradzić ?

Komp:
RTX2070 Super 8GB, Ryzen 5 3600, 16GB RAM
Monitor 1920x1080
Net: downolad 200Mb/s, upload 20Mb/s

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Aby zakończyć konfigurację zgodnie z tym przykładem, potrzebujesz:

 

Tener zainstalował OBS

Obejrzyj wideo przesyłane strumieniowo.

Połączenie internetowe za pomocą czerwonego kabla dla przesyłania danych poniżej 2 Mb / s (nie używaj WiFi).

 

Skonfiguruj szybkość transmisji wideo bez korzystania z narzędzia do youtube downloader

Aby skonfigurować jakość wideo w OBS wchodzimy do:

 

OBS> Preferencje> Salida> Emisión.

Przechowywanie bitów: umieść tutaj szybkość transmisji, którą chcesz przesyłać, pamiętaj o przestrzeganiu limitu szybkości transmisji przypisanego do zakontraktowanego planu strumieniowego przesyłania wideo.

Kliknij Akceptuj, aby zapisać zmiany.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...