Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z jakością streama w OBS studio na Youtube

stream youtube obs

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kura015

kura015
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2020 - 21:12

Witam smile.gif
Są tu jacyś streamerzy czy znawcy OBS'a, bo mam problem, a już nie mam pomysłów jak go rozwiązać.

Chciałem odpalić sobie streamka z Gothica II NK (no nie jest zbyt wymagającą grą dla PC), ściągnąłem OBS'a ustawiłem wszystko itd., ale jak patrze w podgląd na YouTube to jest straszna pikseloza, jak stoję w miejscu to jest ok, ale jak zacznę się ruszać to wszystko się rozmazuje i nie da się na to patrzeć. Komp jest dobry i net tak samo. Próbowałem już z milionem poradników to ustawić, ale nic nie pomaga.
Mam ustawione 1920x1080 - 60 fps, bitrate na 12000 kbps, enkoder NVENC.
Próbowałem na innych ustawieniach rozdzielczości, bitrate'ach, 30 fps, enkoderze x264 i nic nie pomaga. Z każdymi ustawienia jest tak samo i w innych grach też. Tyle kombinowania po forach, filmikach i nic.
Dodam jeszcze, że nagrywam przy pomocy OBS'a to jest wszystko ok. Tylko przy streamowaniu jest tragedia.
Ktoś ogarnia temat i może coś doradzić ?

Komp:
RTX2070 Super 8GB, Ryzen 5 3600, 16GB RAM
Monitor 1920x1080
Net: downolad 200Mb/s, upload 20Mb/s

• 0

#2 walterA

walterA
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 31 lipiec 2020 - 15:49

Aby zakończyć konfigurację zgodnie z tym przykładem, potrzebujesz:

Tener zainstalował OBS
Obejrzyj wideo przesyłane strumieniowo.
Połączenie internetowe za pomocą czerwonego kabla dla przesyłania danych poniżej 2 Mb / s (nie używaj WiFi).

Skonfiguruj szybkość transmisji wideo bez korzystania z narzędzia do youtube downloader
Aby skonfigurować jakość wideo w OBS wchodzimy do:

OBS> Preferencje> Salida> Emisión.
Przechowywanie bitów: umieść tutaj szybkość transmisji, którą chcesz przesyłać, pamiętaj o przestrzeganiu limitu szybkości transmisji przypisanego do zakontraktowanego planu strumieniowego przesyłania wideo.
Kliknij Akceptuj, aby zapisać zmiany.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stream, youtube, obs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych