Skocz do zawartości

Win10 Pad XoneS+ Dongle BT problem


Recommended Posts

Cześć, kupiłem sobie jakiś czas temu adapter bluetooth konkretnie ASUS BT-400, myślą o przesyłaniu fotek z telefonu na PC oraz do podłączania pada od Xboxa. Dużo osób pisało w internecie, ze ten BT działa z padem lepiej niż te dedykowane dongle.

Problem jest taki, że o ile transfer danych z i na telefon odbywa się bez większych problemów, to już komunikacja z padem sprawia problemy. 

Pad łączy się bez problemu ale w trakcie gry często jakby działa z opóźnieniem lub gubi sygnał czy też zawiesi się na chwilę ( auto w grze dalej przyspiesza mimo puszczonego spustu na padzie).
Sprawdzałem w GTA V i Forzie Horizon 4, czasem działa ok, a czasem jak w opisie.
Myślę, że odległość od biurka to nie problem, bo odbiornik jest wpięty w przednie USB obudowy stojącej na biurku, a ja z padem siedzę normalnie w fotelu przed monitorem.
Ma ktoś jakieś pomysły o co może chodzić? Pad jest nowy.

Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem, że są w dzisiejszych czasach płyty bez BT. Ze 14 lat temu kupowałem laptopa i już było BT.

 

Masz przedłużkę USB, żeby do niej podłączyć odbiornik? Kiedyś miałem koło siebie odbiornik BT (na płycie) i odbiornik myszki bezprzewodowej. Myszka lagowała, bo zakłócał ją BT. Dałem przedłużkę i wszystko działa.

Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem, że są w dzisiejszych czasach płyty bez BT. Ze 14 lat temu kupowałem laptopa i już było BT.

Co innego laptopy, a co innego stacjonarki... 10 lat temu jak kupowałem laptop to tez miał wbudowany BT... Na razie zrobiłem update oprogramowania pada i bede testował, bo tej opcji jeszcze nie sprawdziłem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...