Skocz do zawartości

Kontur/poswiata wokól obiektów 3D w Skyrim i Kingdome come


Recommended Posts

Witam wszystkich i z góry przepraszam za brak polskich znaków (mam tylko ''ó'')

 

Grajac kiedys w Kingdome come deliverance zauwazylem pewna przypadlosc, a mianowicie roslinnosc w grze posiadala taka jakby biala obwódke dokola obiektów, bardzo cienka i znikajaca przy najmniejszym ruchu kamera i postacia. Bylo to troche denerwujace bo gra znacznie lepiej sie prezentowala bez tego defektu podczas ruchu. Szperalem w róznych opcjach ale bez efektu wiec odpuscilem myslac, ze jest to jeden z wielu bugów w grze ale jakis czas temu zrobilem format dysku i postawilem system na nowo. Postanowilem tym razem zainstalowac Skyrim LE ze Steam'a i zauwazylem tem sam problem, który tym razem zdaje sie mnie bardziej irytowac bo oprocz wspomnianej wczesniej obwódki/konturu roslinnosc jest po prostu bladsza niz podczas ruchu (mysle, ze jest to spowodowane innym stosunkiem jasnej poswiaty do wielkosci roslin w grze). Pytalem o to brata i mowil ze to przez motion blure ale tam sprawdzalem i dalej to samo. Pozniej padlo na monitor ale wczesniej gralem na TV 65'' i efekt bez zmian. Prosze podpowiedzcie chociaz jak sie nazywa mój problem zebym mógl dalej szukac rozwiazania bo nawet nie wiem jak sie to nazywa. 

Z góry dzieki i pozdrawiam.

 

Mój PC:

Western Digital Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Intel Intel Core i5-4570 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

MSI AsRock Fatal1ty H87 Performance /intel H87, LGA1150/

Liteon Liteon iHAS122 SATA (black)

Zalman Zalman Z3 Plus (b/z)

Crucial Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL8 Ballistix Tactical

TP-Link TP-Link TL-WN881ND /N300, PCIe/

Thermaltake Thermaltake Smart SE Modular 80+ 530W

Gigabyte Gigabyte Radeon R9 280X OC 3GB DDR5 384bit (1100/6000)

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...