Skocz do zawartości

Laptop 17 z wyciaganą bateria do 2000zł


Recommended Posts

Witam

Ostatnio zauważyłem że laptopy nowe mają niewymienialną baterie wmontowaną na stałe.

Czy produkują jeszcze laptopy z wymienialną baterią? Jeśli tak to jakie modele.

 

Druga sprawa czy po wyciągnięciu z obudowy takiej baterii wbudowanej na stałe, laptop się włączy na samym zasilaczu?

Edytowane przez 1985r7
Link to post
Share on other sites

Znaczy jak rozkręcisz obudowę to znajdziesz tam baterię, więc w pewnym sensie da sie ją wymienić. Ale pełnej listy laptopów z wymienną baterią raczej nie dostaniesz, ja sam ci nie powiem w których się da, bo się tym nie interesowałem. Ale teraz już nie znajdziesz laptopów z baterią, która jest na zatrzaskach i się ją prosto wyjmuje, trzeba rozbierać wszystko. Na pewno w 14 nie da się wymontować baterii, nawet jak obudowę sie zdejmie to może być problem. Najtańsza 17 kosztuje prawie 2500 zł i to na dodatek jest bez systemu - ASUS VivoBook 17 M712DA R5-3500U/8GB/512. Nic ciekawego tak na prawdę, wybrałeś sobie najgorszy budżet na kupno 17, tym bardziej nowej. Jak chcesz koniecznie 17 z wyciągana baterią to szukaj po leasingu, tylko nie wiem czy to nie będzie za stary sprzęt. 

Link to post
Share on other sites

Poszukałem trochę w necie i też zauważyłem że z nowych laptopów to wszystkie mają wbudowaną baterie bez tych słynnych zatrzasków. Ale wyjąć się ją da tylko trzeba odkręcić obudowie. Teraz pytanie które mnie interesuje czy po wyjęciu takiej baterii z ubudowy laptop wystartuje na samym zasilaczu.

 

Co do laptopa 17 cali to lenovo ma parę w ofercie  do 2100zł do przeglądania netu  wystarczy taki.

https://allegro.pl/oferta/lenovo-ideapad-3-17ada-athlon-3050u-4gb-256pcie-9361779083

Edytowane przez 1985r7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...