Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Brak obrazu po HDMI

hdmi laptop brak obrazu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 CzikiCzin

CzikiCzin
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 11 czerwiec 2020 - 09:24

Witam serdecznie,

Mam dziwny i dość nietypowy problem mianowicie, posiadam starego laptopa Asus K53sd: 

geforce 610m; intel Graphics 3000; Win 10 4gb ram

Po podłączeniu do telewizora ( LG 42LD565) po kablu hdmi pojawia się normalnie obraz, ale gdy wejdę na przykład na YT i włącze jakiś filmik obraz ginie i zostaje sam czarny ekran i dźwięk. Kombinowałem już z rozdzielczościami, ustawieniami itp nic to nie dało. Kiedyś wszystko działało poprawnie, dokładnie na takiej samej konfiguracji. Sprawdzałem na różnych gniazdach i kablach hdmi, czy macie pomysł co  to może powodować? Jakieś uszkodzenia gniazda hdmi w lapku czy komp już nie nie daje rady? Sam już nie mam pomysłu.

Pozdrawiam ;)

• 0

#2 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4376 postów

Napisano 11 czerwiec 2020 - 09:45

Ponieważ masz dwie karty graficzne ustawienia ekranów komplikują się. Wszystko zależy od tego która karta graficzna przejmuje kontrole nad HDMI. W ustawianiach panelu sterowania Nvidia powinna być opcja uruchomienia przeglądarki za pomocą wybranej przez Ciebie karty graficznej.  

• 0

#3 CzikiCzin

CzikiCzin
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 11 czerwiec 2020 - 11:13

dzięki za odpowiedź. pozmieniałem globalne ustawienia na intela, poźniej na nvidie niestety nic to nie dało. Z tego co widze w ustawieniach to intel obsługuje wyjscie hdmi a nvidia VGA

• 0

#4 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4376 postów

Napisano 11 czerwiec 2020 - 13:20

Spróbuj według tego poradnika.

https://www.benchmar...rona/14350.html

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hdmi, laptop, brak obrazu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych