Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

ja myśle że pół roku i bedą ponizej 2k chodziły bo 3070 za 2400zł

 

Tylko w przypadku, gdy 3070 będzie wydajniejsze od 2080 Ti, a ja w to BAAAARDZO wątpię. Gocu przecież wrzucił testy 3080 vs 2080 Ti i średnio jest 20% różnicy, więc jak 3070 będzie na poziomie 2080 Super to będzie dobrze.

 

Żeby się jeszcze nie okazało, że 2080Ti pójdą w górę, jak 3070 okaże się mniej wydajna :)

Link to post
Share on other sites

jesli sie okaze ze navi 22 ma moc 2080ti a navi 23 moc 3080 to bedą jajca

troche ci się cyferki pomyliły , navi 21 będzie najmocniejsze, 23 najsłabsze

 

Żeby się jeszcze nie okazało, że 2080Ti pójdą w górę, jak 3070 okaże się mniej wydajna :)

raczej na bank będzie mniej wydajna, oby tylko zrównała sie z 2080s

Link to post
Share on other sites

 

 

raczej na bank będzie mniej wydajna, oby tylko zrównała sie z 2080s

 

No właśnie. Jeszcze tak zapytam - 3070 dostępna to kiedy będzie? Styczeń, luty, a może na wiosnę?

 

Chcecie to sobie czekajcie, jak ktoś ma na czym grać, to może sobie czekać. Ja nie mam i chcę mieć sprzęt na "już", a nie na wiosnę :)

 

Czekać to można w nieskończoność, bo przecież co chwilę ogłaszają jakieś zapowiedzi i premiery, tylko w ten sposób to się nigdy i niczego nie kupi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie. Jeszcze tak zapytam - 3070 dostępna to kiedy będzie? Styczeń, luty, a może na wiosnę?

 

Chcecie to sobie czekajcie, jak ktoś ma na czym grać, to może sobie czekać. Ja nie mam i chcę mieć sprzęt na "już", a nie na wiosnę :)

 

Czekać to można w nieskończoność, bo przecież co chwilę ogłaszają jakieś zapowiedzi i premiery, tylko w ten sposób to się nigdy i niczego nie kupi.

Mam cicha nadzieje upolować 3070 na premierę w uk
Link to post
Share on other sites
niektórzy tu tak serio? ale to trzeba mieć narąbane w bani, żeby pisać o jakiś batach od intela przy różnicy rzędu 4% w 1440p , i to jeszcze przy klatkarzu, ze bez monitoringu nie poczujesz w ogóle nic tej różnicy

Przypomnę tylko może że za dwa tygodnie premiera zen3 i z tych 4% nie zostanie nic a może i jakaś mała depresja.  :x

ale dobrze nie podrzucajmy do ognia...  

 

Chcecie to sobie czekajcie, jak ktoś ma na czym grać, to może sobie czekać. Ja nie mam i chcę mieć sprzęt na "już", a nie na wiosnę

Dobrze Panie @Soda,

żeś Pan zrobił extra kupując tego 2080Ti za 2400zł, <klep,klep> styka?  :P

 

3070 dostępna to kiedy będzie? Styczeń, luty, a może na wiosnę?

nie no bez przesady będą i wcześniej ale na allegro, olx..... %-)  

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę specyfikację 3070 i to jak wypada 3080 w testach to nie ma co liczyć na wydajność 2080Ti.

 

32% mniej poszczególnych SC, RC, TC od 3080, wolniejsze pamięci o mniejszej przepustowości.

 

iQrMdOD.png

źródło guru3d.com

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Dobrze Panie @Soda, żeś Pan zrobił extra kupując tego 2080Ti za 2400zł, styka?
,klep>

 

Możesz mnie jeszcze przytulić? :D

 

Tak jak napisałem, jak ktoś ma w miarę młody sprzęt, to ma na czym grać i może czekać. Ja mam GTX 970 oraz i5 3570K, więc raczej nie poszaleję, a pograłbym już w coś nowego :)

Link to post
Share on other sites
Możesz mnie jeszcze przytulić?

tego akurat nie mogę dla Ciebie zrobić. 

 

 

W Cyberpunka pograsz bez większych przeszkód.

Jak w końcu wyjdzie....  bo na fanboyskich wersjach konsol i RTX-ów już osiadła gruba warstwa kurzu, wyszły nowe generacja konsol i kart a gry jak nie było tak nie ma.

 

mkYkw4TTv3c9iGz9za8TQD.jpgxboxone-xbox-one-x-1tb-cyberpunk-2077-li

ten 19 listopada to jakkolwiek realny termin? czy najpierw muszą wyjść jeszcze "żółte" wersje Ampere i xbox?

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zamówione mam:

 

1)XKOM - X Trio - niby dostawa 24.09

2)XKOM - TUF oc - nawet nie przyszła zwrotka z przybliżonym terminem dostawy

3)morele - Xtrio - j/w

4)Morele - Tuf - j/w

 

Cała nadzieja w tym trio z x komu ale wielkich nadziei to sobie nie robię :(

 

@Up - 2400zł to ekstra cena dla kupującego za 2080Ti. Gorzej dla sprzedającego :(

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

później się dziwić ze nie ma kart

żeś porobił kolejek jak stare baby do lekarza nfz


Biorąc pod uwagę specyfikację 3070 i to jak wypada 3080 w testach to nie ma co liczyć na wydajność 2080Ti.

 

32% mniej poszczególnych SC, RC, TC od 3080, wolniejsze pamięci o mniejszej przepustowości.

 

 

źródło guru3d.com

przepustowość prawdę ci powie ;)

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę specyfikację 3070 i to jak wypada 3080 w testach to nie ma co liczyć na wydajność 2080Ti.

32% mniej poszczególnych SC, RC, TC od 3080, wolniejsze pamięci o mniejszej przepustowości.

Bedzie taka róznica jak miedzy 1080ti a 2080

 

 

Nie cytujemy zdjęć /filmów.

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...