Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Up dokładnie. Jeżeli M$ dotrzyma słowa i ujednolici/połączy konta na różnych swoich serwisach + doda wsparcie klawy & mychy (tak, że będzie można na konsoli, zza TV ogrywać tytuły z PC) to kupię pierwszy raz w życiu konsole. Ja się nidgy do pada nie przekonam :/

Link to post
Share on other sites

 

 

Tak że.. ja sam już też o tym myślę że ten komp ci mam to mój ostatni, ceny podzespołów Pc a zwłaszcza kart graficznych mogą osiągnąć absurd.

Podpisuję się, zabawa w PC powoli staje się zarezerwowana dla....<uwielbiam to sformułowanie> entuzjastów

 

Obstawiam cenę circa 3,5k za do czegokolwiek się nadający model 3070, a nieodległa historia mnie z tego rozliczy.

 

Kolega @Rebel się nie chwali ale dostałem od niego dziś kilka linków to "intratnych" ofert 2080ti, z SE, zapewne ta fala to pokłosie oficjalnej zapowiedzi Ampere - z tym że jakoś nikt się na to nie rzuca... a w każdym razie nie za takie pieniądze za jakie są wystawione.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ceny wyjściowe za topowe Turingi to była (jest nadal) patologia więc na rynku wtórnym TEŻ robi się patologia. Większość osób, z którymi rozmawiałem - siedzących na 1080/1080 Ti - mogła by dać MAX 2500-3000 pln za takiego używanego 2080 Ti (czyli sprzedać swojego topowego Pascala, dołożyć 1000-1500 pln - ale nie 3-4k... :/)

Link to post
Share on other sites

Gtx 1080 w csgo targa mi z Ryzenem 3600x @4.4 GHz i ramkach 3733/16 około 400 fps w 2560x1440, z okazyjnymi spadkami do 200. Jak odpalam DSR na 4K to robi się 250 średnio więc jest lekki zapas dla 3440x1440. Poza tym myślę, że RTX 3060 będzie kręcił już lepsze wyniki niż mój Pascal, a przy premierze RTX 4000 to kupi się jakiegoś używanego RTX 3070 i będzie do wspomnianego 3440x1440 @240 Hz cacy.

 

W innych grach wystarcza mi 60 fps.

Link to post
Share on other sites

Na razie nadal nie ma nigdzie oficjalne listy. Opcje są dwie: 1* z wprowadzeniem RTX 3090 (24 GB VRam Gddr6x) 2* z zachowaniem obecnego systemu nazw.

 

Przecieki kolejne są coraz bardziej mieszające temat i wykluczające się, bo dane od Microna nie podaje żadnej Gpu z więcej niż 16GB...

Link to post
Share on other sites

Albo 3090 zastąpi model Titan albo to wszystko jest dla liczby wyświetleń artykułów. Myślałem czy przypadkiem ten model z 24 GB to nie będzie może quadro.

 

Jestem ciekaw wydajności tych nowych kart oraz wzrostu do poprzednika. Jedno jest pewne, tanio nie będzie  ;)

Link to post
Share on other sites

Wszystko to  jest tworzone  przez fanboi chocby tych z  benchmarka

 

Sama  nvida nie  usiadla  i  nie powiedziala ze  będzie  to  i to

 

 

Później  za  kawałeczek  plastiku  ceny  sa windowane  jak  ludzie  maja sieczkę  w głowie

 

 

Usługa  geforcenow nie bez powodu  sie  pojawiła

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...