Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam dalej, że w realizacji. Czyli jest nadzieja, że kartę dostanę jutro. Zauważyłem, że produkty zamawiane „na jutro”, ale kliknięte po 15:00

najczęściej są na pojutrze. 
Maile dostałem dwa - tak jak zwykle i trzeci dostanę jak spakują.

 

Albo i nie! A płaciłem z góry. :P

Choc x-kom jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Link to post
Share on other sites
Ja mam dalej, że w realizacji. Czyli jest nadzieja, że kartę dostanę jutro. Zauważyłem, że produkty zamawiane „na jutro”, ale kliknięte po 15:00
najczęściej są na pojutrze. 
Maile dostałem dwa - tak jak zwykle i trzeci dostanę jak spakują.
 
Albo i nie! A płaciłem z góry.
Choc x-kom jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Wiara czyni cuda panie , miej wiarę to pograsz w cyberpunk a na ultra :)
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, WujkuNieBijKota napisał:

 

Albo i nie! A płaciłem z góry. :P

Choc x-kom jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

To będzie właśnie pierwszy raz, za miesiąc będziesz rzucał niewybrednymi słowami w stronę X-KOMu. 

Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, k0chan napisał:

hahaha z x-kom dostałem info , ze moje zamówienie będzie gotowe na 4 stycznia 2021r, ja pierdziu, a jak klikałem po 15 to było , ze dostępne i jeszcze ze na jutro jak w ciągu godziny kupię, co za żydowski sklep

Standard. Jak się rzuciło pare tysięcy osób to nie ma co się dziwić, że tak to poszło. Czy to x-kom czy gdzie indziej.

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, WujkuNieBijKota napisał:

Standard. Jak się rzuciło pare tysięcy osób to nie ma co się dziwić, że tak to poszło. Czy to x-kom czy gdzie indziej.

 

Żaden standard, tylko celowe działanie....

x-cum, ale nie tylko oni pogrywają sobie już nie pierwszy raz, kupujesz produkt z dostawą "na jutro" a okazuje się, że jutro nadejdzie za miesiąc lub dwa.

Nie chwaląc się, znam się nieco na systemach sklepowych, na tyle aby wiedzieć, iż takie ustawienie systemu to działanie z premedytacją. 

 

Normalnie odbywa się to w bardzo prosty sposób. Jest towar na kartotece (fizycznie na stanie) > możesz kliknąć i zamówić. Nie ma towaru. Wyświetla się stan zerowy. 

Chcą nałapać jak najwięcej zamówień, a kiedy to się zrealizuje to już inna sprawa. I najlepiej żeby klient od razu musiał wpłacić $ bo to go zmotywuje do czekania. 

To nie jest zachowanie fair.  Fair by było gdyby było jasno w opisie, że kart nie ma na stanie a to preorder. Szacowany czas jest nieznany a zamówienia będą realizowane zgodnie z numeracją. Taką informacje dostajecie owszem ale dopiero następnego dnia czy nawet później w lakonicznym mailu, jak to oni mają wtyki u producentów i się starają :rotfl: darowali by sobie, ale takimi mailami własnie starają się Was zatrzymać, żebyście nie anulowali zamówienia.

 

Dlatego ja podobnie jak @Succubus już dawno postanowiłem ze nie biorę udziału w tym cyrku. CP sobie ogram na spokojnie po nowym roku, z resztą bez RT, to CP2077 pójdzie płynnie nawet na GPU pokroju 1060 6gb...  nie sądzę aby był jakiś brzydki bez tego ficzera. ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, pendzel_3 napisał:

 

Żaden standard, tylko celowe działanie....

x-cum, ale nie tylko oni pogrywają sobie już nie pierwszy raz, kupujesz produkt z dostawą "na jutro" a okazuje się, że jutro nadejdzie za miesiąc lub dwa.

Nie chwaląc się, znam się nieco na systemach sklepowych, na tyle aby wiedzieć, iż takie ustawienie systemu to działanie z premedytacją. 

 

Normalnie odbywa się to w bardzo prosty sposób. Jest towar na kartotece (fizycznie na stanie) > możesz kliknąć i zamówić. Nie ma towaru. Wyświetla się stan zerowy. 

Chcą nałapać jak najwięcej zamówień, a kiedy to się zrealizuje to już inna sprawa. I najlepiej żeby klient od razu musiał wpłacić $ bo to go zmotywuje do czekania. 

To nie jest zachowanie fair.  Fair by było gdyby było jasno w opisie, że kart nie ma na stanie a to preorder. Szacowany czas jest nieznany a zamówienia będą realizowane zgodnie z numeracją. Taką informacje dostajecie owszem ale dopiero następnego dnia czy nawet później w lakonicznym mailu, jak to oni mają wtyki u producentów i się starają :rotfl: darowali by sobie, ale takimi mailami własnie starają się Was zatrzymać, żebyście nie anulowali zamówienia.

 

Dlatego ja podobnie jak @Succubus już dawno postanowiłem ze nie biorę udziału w tym cyrku. CP sobie ogram na spokojnie po nowym roku, z resztą bez RT, to CP2077 pójdzie płynnie nawet na GPU pokroju 1060 6gb...  nie sądzę aby był jakiś brzydki bez tego ficzera. ;)

Wiadomo, że budują sobie kolejkę, ostatnio w janusztroniku produkt z wysyłką 1-2 dni, a kumpel kupił i dostał info, że będą, ale niewiadomo kiedy. Zobaczymy, tak jak pisałem - wczoraj w salonie x-kom sprzedawca przestrzegał, że to „premiera na papierze”. Ja zaryzykowałem, żeby zamknąć build, który zacząłem dwa tygodnie temu po awarii płyty budować. Kupuje kartę dla wyglądu i ubolewam, że ni ma Founders Edition. Będzie to będzie, nie to nie. :D 970 STRIX rulez.

Link to post
Share on other sites

Wiecie, ja zrobiłem za pobraniem, może dali mnie na początek kolejki żebym przypadkiem się nie rozmyślił bo nie mam wpłaconego siana :D A tak poważnie to nie wiem skąd oni biorą te daty. To naprawdę jest śmieszne, ale tylko dlatego, że tak naprawdę mi ta karta nie potrzebna (tak, właśnie dlatego zamówiłem dwie) bo jak ktoś został bez GPU i siedzi w domu na tyłku prze covida, to pewnie piana z pyska idzie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...