Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mój kumpel z EH, już ciśnie na RTX 3090 TUF. Możliwe, że wezmę go od niego w sobotę i się pobawię zanim 3090 STRIX wjedzie.

 

https://www.3dmark.com/fs/23700452?fbclid=IwAR1yUTyot2jX2aCPP-HgALCvgxkOP2S6qTcRuIdVBbcST0aMcec0iNSRG4c

 

https://www.3dmark.com/spy/14429919?fbclid=IwAR3ac7jsXwlOBG_d4SDH4yFXn7QhWfyJ227PyojexuEHlcgsH6It8PiromI

 

Wrażenia po przesiadce z wodowanego RTX 2080 Ti @ 2160/16200 (bios 380W) można podsumować tak jak to rzekł ;-)

 

 

121055575_256909309022095_81178754476701

 

No niech chwilę się pocieszy, mnie nic poniżej top 20 nie interesuje ;-) Będzie zabawa.

Edytowane przez EH_Gosu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Raczej podłączanie RTX 3080 jednym kablem z zasilacza z rozgałęziaczem to zły pomysł. Trzeba 2 osobnych kabli.

Dobry i markowy zasilacz + prawidłowe podpięcie 2x 8 PIN i gitara :)

Napisz jaki masz konfig, w tym CPU, mobo, PSU, etc.

 

Jeśli masz OC to jakie i na jakich napięciach vcore / vccio / vcsaa / input / vsoc etc. Zależnie od platformy.

 

Czy limity TDP powyłączane w UEFI itd. To będzie wiadomo od razu co i jak :)

Edytowane przez EH_Gosu
Link to post
Share on other sites

Ile jesteście w stanie max wydać na Asusa Rtx oc 3090? Pytam, bo nie wiem, co mam zrobić. Na Amazonie nl utopiłem 1642 euro dzień przed premierą. I cisza. Wczoraj zamówiłem w Alternate nl za 1809. Który, będę w kolejce, nie mam pojęcia. Sprawdzę, jak dostanę nr zamówienia. Belgijski Alternate ma bez 21 euro za 2 tys. Ile można pędzić za czymś, czego nie ma.... 

Edytowane przez marko22
Link to post
Share on other sites

 

 

Pewnie przez niezbyt pochlebne opinie o temperaturach i hałasie.

 

Tak było w moim przypadku, co z tego jak zamówiłem Trio, do którego potrzebuję podłaczyć jeden kabel więcej (niepotrzebnie) karta jest ogromna i ma plastik na plecach. Nie wiem do końca czy dobrze zrobiłem z tym Ventusem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...