Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niestety za każdym razem w zależności na kogo trafimy mówią co innego.

 

Na prawdę nie obraziłbym się jeśli podali by przewidywaną datę dostawy na podstawie ilości dostaw / estymacji i wskazali nawet odległy termin. Wtedy można podjąć decyzje co dalej :)

 

Pozostaje nam niestety czekać aż łaskawie dostaniemy informacje ze sklepów o wysyłce :)

Edytowane przez mattpia
Link to post
Share on other sites

Myślę że tak samo afera będzie, jeśli z kartami 3090 za 7+ tys były problemy to tutaj tym bardziej w tym pułapie cenowym

 

 

Mam nadzieję że przez ten czas do końca października nvidia i reszta producentów zdąży wyprodukować dużo więcej 3070 niż 3080 i 3090 razem wziętych. 

 

Jednak patrząc teraz na dostępność nowych kart nie wiadomo co jest priorytetem dla producentów: zrealizować bieżący popyt na rtx 30xx czy przygotować się na sprzedaż 3070.

Link to post
Share on other sites

Średnio 68C? Ładnie.  

W grach dobija po oc do 72 i tak trzyma. Tu po odpaleniu testu widać do końca sie nie zagrzała.

 

Najważniejsze że udało mi się ogarnąć ten startujący wiatrak w idle bo zaczynało to być denerwujące.

Na ebayu już nawet miejsca w kolejce sprzedają :D A u mnie Amazon milczy....

 

Chyba ten bajzel który jest przy premierze Ampere jest całkowicie bez precedensu. Nigdy chyba aż takiej kupy z dostępnością sprzętu nie było. Pascal tez oferował podobne przyrosty względem Maxwell jak dziś Turing - Ampere ale jakoś dało się je normalnie kupić :(

Panowie jeszcze jedno czy temperaturami w idle rzędu 40-43 stopnie na pasywnym cooerze w totalnym idle i około 50 podczas oglądania YT filmów z akceleracją GPU należy się przejmować (po upgradzie biosu wentyle startuja dopiero od 60C)? Chyba oleje to ciepłym moczem.

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję że 3070 będzie miał lepszą dostępność na starcie.

Szczerze wątpię, możliwe że będzie jeszcze gorzej. O cenach na premierę już pisałem wcześniej, to klienci pośrednio je kształtują i MSRP nie ma tutaj nic do rzeczy.

 

 

zrealizować bieżący popyt na rtx 30xx czy przygotować się na sprzedaż 3070.

A na czym da się lepiej zarobić?

 

 

 

Panowie jeszcze jedno czy temperaturami w idle rzędu 40-43 stopnie na pasywnym cooerze w totalnym idle i około 50 podczas oglądania YT filmów z akceleracją GPU należy się przejmować

Na bieda wersji RX 5700 XT mam podobnie w dobrze wentylowanej budzie. Nie ma się czym martwić

Edytowane przez zbiku90
Link to post
Share on other sites

https://www.3dmark.com/compare/spy/14366656/spy/14055063#

 

Twój RTX 3080 Gainward po OC vs RTX 3080 TUF na totalnym def. W kwestii STRIXa 3080 o którym pisałeś, będę testował również, oczekiwania mam spore ;-)

 

Procek i pamięci robia robotę, bo sama karta podobnie.

Graphics Score + 2.6 %   18 224  vs  17 754 
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
https://www.3dmark.com/compare/spy/14366656/spy/14055063#

 

Twój RTX 3080 Gainward po OC vs RTX 3080 TUF na totalnym def. W kwestii STRIXa 3080 o którym pisałeś, będę testował również, oczekiwania mam spore ;-)

No niestety tu wyraźnie widać jak na dloni ze ten moj gainward wybitna konstrukcja nie jest. To karta bardziej dla kogos kto nie bawi siw w oc, wklada karte w slot i zaczyna grac. Ale do realizacji zamowienia ze strixem wystarczy ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...