Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet: 200 zł

Jakiej myszki obecnie używasz: Microsoft Optical 200

Jaką masz obecnie podkładkę: Fellowes Economy (do wymiany)

Z jakich wartości DPI korzystasz: 1000

Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:

W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Rocket League, Age Of Empires 2 Definitive Edition

Ile przycisków używasz w myszce: 3 przyciski (w tym 1 na rolce) + rolka

Chwyt: coś pomiędzy Palm a Claw Grip ale wolałbym dłuższą myszkę (czyli w kierunku Palm)

Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1

Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: cała dłoń - 19cm, odległość od czubka palca środkowego do kciuka - 12cm

Dlaczego chcesz zmienić mysz: przestaje działać lewy przycisk, jest zbyt mała i ma nieporęczny chwyt

Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): bezprzewodowa, stonowany design, żywotność przy dużej eksploatacji

 

Bardzo podoba mi się model Logitech G603.

Szukam też taniej podkładki, która by pasowała kolorystycznie do myszki.

Edytowane przez james4444
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Niestety model okazał się nietrafiony.
Myszka okazała się zbyt duża i ciężka.
Miała głośny klik, który przypominał klekot bociana
Na dodatek trafiłem chyba na jakąś wadę fabryczną, ponieważ jej czułość wołała o pomstę do nieba :)

Wymieniłem ją na https://www.x-kom.pl/p/185690-myszka-bezprzewodowa-microsoft-1850-wireless-mobile-mouse-czarna.html
Jestem z niej bardzo zadowolony.

Edytowane przez james4444
Link to post
Share on other sites

"Myszka okazała się zbyt duża i ciężka."

Podchodzę z nadzieją - użytkowałeś jej na jednej baterii?

Z dłonią o długości 20cm, nie ma absolutnie mowy o jakiejkolwiek ergonomii dla chwytu "palm-grip", mysz zdatna jest dla mnie jedynie stosując "fingertip-grip" oraz "claw-grip" - jesteś pewien, iż zmierzyłeś poprawnie dłoń tudzież chwyt?

 

"Na dodatek trafiłem chyba na jakąś wadę fabryczną, ponieważ jej czułość wołała o pomstę do nieba "

Mam w posiadaniu mysz opartą o układ Hero, niezależnie od powierzchni (blat, szklana i materiałowa podkładka), pracuje należycie.

Link to post
Share on other sites

O ile pierwsza kwestia może być dyskusyjna i przyczyn może być wiele.
O tyle druga mnie ciekawi, ponieważ jest b. duża rozbieżność w ocenie jej czułości.
Być może jest to kwestia ustawień, z którymi może trzeba by się dłużej pobawić.
Mnie natomiast na tyle zniechęcała jej waga i głośne klikanie, że nie drążyłem tematu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...