Skocz do zawartości

Desperados 3 Zintegrowana Grafika Nowy Zestaw Błagam o Poradę :)


Recommended Posts

Witam, 

 

Wychodzi gra Desperados 3 (sentyment) i chciałbym złożyć komputer na którym to pójdzie jednak nie jestem graczem nie będę grał w nic innego nowego nie potrzebuje karty graficznej za 1500 złoty i 500fpsów. Przy okazji ta gra dała impuls do złożenia komputera do oglądania filmów / multimediów / buszowania w internecie takiego domowego grata, bo już mam dosyć laptopa 14 cali.

 

Moje pytanie brzmi jaki procesor ze zintegrowaną grafiką się najbardziej opłaca kupić? AMD Ryzen 5 3400G ma vege 11 i na pewno to pójdzie tam ale może jest jakąś lepsza zintegrowana grafika w innym procesorze. Przyszłościowo na to patrząc może sobie kiedyś dokupię kartę graficzną jak mi będzie potrzebna (jeszcze diablo 4 bym chciał zagrać) a póki co chcę coś zintegrowanego. No chyba, że się opłaca tańszą grafikę dedykowaną i jakiś inny procesor. (dobrze żeby taki zestaw za dużo prądu nie żarł i tego się właśnie obawiam przy dedykowanej karcie graficznej bo ja dosłownie chcę tylko w Desperadosa 3 zagrać i dalej nie będę wykorzystywać grafiki do niczego oprócz przeglądania internetu i tak trochę szkoda żeby się marnowała i zjadała prund)

 

Kwota to 1500 złoty do 2500 złotych. Przy czym im taniej tym lepiej.

 

Drugie pytanie bo tego kompletnie nie wiem gdzie się opłaca kupować podzespoły komputronik, x-kom morele czy może gdzieś indziej by wyszło to jak najtaniej bo z tego co patrzyłem ten AMD Ryzen 5 3400G na allegro 600 złoty nowy, a na x kom 800 zloty to trochę no bueno. Pewnie inne części też wywindowane w górę.

 

Ktoś może zaproponować jakieś zestawy dla janusza który z komputerami wypadł z obiegu 15 lat temu? Wypije za wasze zdrowie :D

 

Edit1 Posiadam dysk ssd 500 gb Crucial MX300 2.5 (nie wiem czy to da się podłączyć do płyty głównej bo tam widziałem dyski ssd takie podłużne a ten taki bardziej kwadratowy z laptopa wyciągnąłem ). Posiadam również 2x8 gb DDR3 po 1600 mhz jak mniemam. Monitor Full HD 

Edytowane przez Zapylator
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź Kajtek widziałem Twoje zestawienia pc, szanuję za wiedzę i będę z nich korzystał może z drobną właśnie modyfikacją tego procesora... 

Wdziałem r5 3400G za 600 złoty (nowy-allegro) miałem zamiar poczekać do premier nowy procków od amd i może cena by spadła tego do 500 może i okolic 400 złotych wtedy brać. Za 2-3 lata może dokupił bym jakąś grafikę jak stanieją z tego względu, że komputer głownie do celów biurowych i odpalenia jakiegoś filmu/serialu czasami. Dosłownie teraz mi będzie potrzebny do Desperados 3 i Diablo 4 jak wyjdzie. Vega 11 na tym procku obsłuży te 2 gry lajtowo a więcej nie gram. Ale mówisz, że nie bardzo... To jakie tanie GPU polecasz do tego r3 1200 AF żeby było lepiej niż sam 3400G? Mówisz, że naprawdę Ryzen 3 1200 AF będzie lepszy od Ryzena 5 3400G pod względem samego procesora? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...