Skocz do zawartości

Program w którym zaprojektuje dom


Recommended Posts

Cześć. W jakim programie będę mógł   zaprojektować sobie dom i ewentualnie później zrobić też prezentację. Fajnie jak będę mógł to wykonać w 3D. To będzie dla mojego użytku. Widziałem że jest tych programów trochę ale nie wiem który będzie najlepszy. Nie chcę kupować programu za 1500zł żeby sobie dom zaprojektować bo za  niewiele więcej to projekt gotowy się kupi. Najlepiej jeżeli będzie to darmowy program ewentualnie jakaś subskrypcja do 100zł. Dzięki za pomoc 

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 1.06.2020 o 19:55, PaxiFixi napisał:

Nie chcę kupować programu za 1500zł żeby sobie dom zaprojektować bo za  niewiele więcej to projekt gotowy się kupi

Ciekawe gdzie? :) Normalnie to jest teraz 3000. Fajny za 4000. ;)

W dniu 1.06.2020 o 19:55, PaxiFixi napisał:

Nie chcę kupować programu za 1500zł żeby sobie dom zaprojektować bo za  niewiele więcej to projekt gotowy się kupi

Ciekawe gdzie? :) Normalnie to jest teraz 3000. Fajny za 4000. ;)

https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-bergeniach-4-m3642134122e2c

Jak coś to ta cena w ogłoszeniu to nie jest całkowita kasa jaką płacisz za projekt. No, u nich tak. Ale poźniej musisz szukać fachowców od elektryki, hydrauliki itd. i zapłacić im za podpisanie każdej strony bo te plany mają tylko wydrukowane pieczęcie a to jest niezgodne z prawem. U mnie doszło 1200 zł;) Może się komuś przyda ta informcja.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...