Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie szukam myszki bezprzewodowej, zastanawiam się nad logitech g703, lub używką g pro, g903 oraz rival 650. Co byście polecili?


budżet:  300zł


myszka:  A4tech 748


podkładka:  a4tech x7 game


DPI : 600-800


gry: głownie FPS ( Cod, BF, Dota )


przyciski: 5


chwyt: palm/claw grip


ułożenie palców  1+2+2


wielkość dłopni: 19- 20cm ( od czupka palca środkowego do nadgarstka)


Dlaczego chcę zmienić: stara jest juz zużyta.


 


Link to post
Share on other sites

Odpuściłbym używane myszki, no chyba, że jakiś super ziom sprzedaje i pewny jestes, że nie zajechana...

W myszce gamingowej łatwo o dwuklik... Generalnie 603, 703... są fajne ciche, ale dwuklik :D

 

Sam kupiłem i używam G305: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/mysz-bezprzewodowa-logitech-g305-czarny-910-005282 (dobra cena w MM teraz)

 

Jest głośniejsza (klik), ale mniej awaryjna i ja śmiało moge polecić.

Link to post
Share on other sites

Czytałem i podobno g305 też boryka się z problemem dwuklika.

Używane g pro jak i g703 mam okazje kupić miesięczne, tylko zastanawiam się jaka bezprzewodowa mysz była by najlepsza do kwoty którą podałem, dodam że wszystkie z wymienionych jestem w stanie kupić poniżej 300zł.

Link to post
Share on other sites

Ja tam się nie znam zbytnio na tym jakie przełączniki w środku ale kupiłem takiego gryzonia

 

https://www.x-kom.pl/p/523823-myszka-przewodowa-steelseries-sensei-ten.html?utm_campaign=SteelSeries_Awards_Q2_2019&utm_medium=search_products&utm_source=adwords_steel&utm_content=sensei_ten&gclid=CjwKCAjwztL2BRATEiwAvnALcmMBqH6AgCJojTw739imTZ9W1pq7P7i24HmHfauTUHl9OQHHKQhEBBoCa8IQAvD_BwE

 

W samym CoD MW2 w deadmatch mam po 30 zabójstw.

Wcześniej miałem po 12

 

Sama zmiana myszki :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od siebie mogę polecić Logitech G602, oczywiście bezprzewodowa.

Mam 2 sztuki, jednej używam 4 lata od nowości (w domu), drugą kupiłem rok temu, używaną (w pracy).

Póki co, nie doświadczyłem żadnych wieszczonych im problemów, czyli dwukliku i "samoczynnego" wciskania przycisku rolki.

 

Nie mają one łatwego życia ze mną, ale ich jakość wykonania i wygoda są ekstraklasa.

Z biegiem czasu docenisz również dodatkowe przyciski. Sam ich używam w trakcie gry dla najczęściej używanych skrótów, a te rzadziej używane mogłem dać nieco bliżej "WSADu" na klawiaturze. Fenomenalne rozwiązanie.

 

G903 zdecydowanie odradzam, jest to kompletnie niewygodna i najmniej ergonomiczna mysz na świecie. Nie mam pojęcia, pod jaki kształt dłoni była projektowana, ale na pewno nie dla dłoni ludzkich.

 

Nie mają one łatwego życia ze mną, ale ich jakość wykonania i wygoda są ekstraklasa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a jak długo trzyma na bateri?

 

Od siebie mogę polecić Logitech G602, oczywiście bezprzewodowa.

Mam 2 sztuki, jednej używam 4 lata od nowości (w domu), drugą kupiłem rok temu, używaną (w pracy).

Póki co, nie doświadczyłem żadnych wieszczonych im problemów, czyli dwukliku i "samoczynnego" wciskania przycisku rolki.

 

Nie mają one łatwego życia ze mną, ale ich jakość wykonania i wygoda są ekstraklasa.

Z biegiem czasu docenisz również dodatkowe przyciski. Sam ich używam w trakcie gry dla najczęściej używanych skrótów, a te rzadziej używane mogłem dać nieco bliżej "WSADu" na klawiaturze. Fenomenalne rozwiązanie.

 

G903 zdecydowanie odradzam, jest to kompletnie niewygodna i najmniej ergonomiczna mysz na świecie. Nie mam pojęcia, pod jaki kształt dłoni była projektowana, ale na pewno nie dla dłoni ludzkich.

 

Nie mają one łatwego życia ze mną, ale ich jakość wykonania i wygoda są ekstraklasa.

Link to post
Share on other sites

Szczerze Ci powiem, że nie wiem :D
Zwyczajnie nie pamiętam, kiedy ostatni raz wymieniałem baterie w którejkolwiek z nich. Ale raczej nie mniej, niż 2 miesiące na dobrym komplecie.

I najdłużej mi trzymają te, które wsadziłem poprzednim razem i obecnie, czyli aerocell z Lidla. Może bawić, ale np Duracell czy inne trzymały po około miesiąc, może nieco dłużej. Teraz zwyczajnie zdążyłem zgubić rachubę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...