Skocz do zawartości

Huawei 20 Pro | Mi Note 10 | S10e (Krótkie zapytanie)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jempierozki,

Recommended Posts

@UWAGA, pomyłka w temacie, nie Huawei a Honor 20 Pro!

 

Cześć!

 

Zamierzam kupić telefon na dniach do kwoty +/- 2000. 

 

Zrobiłem research i pomyślałem o trzech opcjach:

  • Honor 20 Pro
  • Xiaomi Mi Note 10
  • Samsung Galaxy S10e

Mało korzystam z telefonu podczas doby. Kilka rozmów kilkuminutowych, 10min na instagramie, a reszta typu  facebook i inne apki to nie korzystam wcale, co pare dni zestaw zdjęć i sporadycznie na kibelku jakaś gierka  8-)

 

Szukam telefonu na najbliższe 2-4 lata. Lubię kompaktowość na miarę S10e, ale nie jest ona mocno konieczna.

 

Prawdę mówiąc gdyby nie bateria w S10e która ponoć trzyma większości ludzi pół dnia, to nie zadawałbym tego pytania i go wybrał.. ale: 

 

Który telefon waszym zdaniem jest najlepszy z tej trójki? Jakieś znane wam WADY czy ZALETY przynajmniej któregoś z nich? Z góry dzięki ;) hejka

Edytowane przez TomWys13
Link to post
Share on other sites

Z całej 3 najlepszy będzie Samsung, gdyby nie bateria to byłby to telefon moim zdaniem najlepszy w tej półce cenowej. Zamiast p20 pro celowalbym bardziej w p30 ;). P20 pro to juz 2 letni smartfon, będzie miał krócej wsparcie anizeli taki p30, co do xiaomi, wcześniej były problemy z aparatem (długo włączal sie oraz trzeba było czekać zanim fote zrobił), teraz chyba soft poprawili i jest lepiej no i bateria sporo wieksza niz w obu wymienionych telefonach.

Link to post
Share on other sites

tak, mi note ma przecież snapa 730g, w tej cenie już dostaniesz bez problemów 855 a nawet 855+ właśnie w przytoczonym przeze mnie x2 pro, na stronie xkomu masz recenzje tego fona (jest lepsza niż ta pirzowa) zgadzam się tam ze wszystkim z wyjątkiem braku korektora (ma dolby atmosa) i nie ma się czego obawiać, to marka należąca do koncernu bbk, co miesiąc wypuszczają aktualizacje

co by nie mówić, to jest to po prostu obecnie najlepsza opcja pod względem cena/wydajność do 2k, a może i nawet do 2,5k

Edytowane przez jempierozki
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

myślę, że pod każdym względem (prócz aparatów, chociaż to też nie jest jakiś ogromny problem, bo masz port gcama) jest gorszy od przytoczonego przeze mnie realme x2 pro (aktualizacji też to się tyczy)

 

w honorze nie masz (a co znajduje się w realme x2 pro): amoleda z 90hz odświeżaniem (a za tym również idzie czytnik ekranowy, który w x2 jest ultra szybki, jak to u bbk), 12gb ramu (droższa wersja), 50w ładowania, pamięci ufs 3.0, snapa 855+ (jest lepszy od tego kirinowskiego), jacka 3,5 mm, głośników stereo, comiesięcznych aktualizacji (!)

 

więc honor nie ma najmniejszego sensu, a o pozostałych telefonach które zaproponowałeś nie wspominając... no ale to ty kupujesz :P

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...