Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Szukam nowego telefonu, do kwoty 1500 zł.

 

Głównie zależy mi na wydajności oraz na aparacie.  !!

Dobrze by było min. 6GB ram oraz 64GB wbudowanej pamięci, oraz gdyby posiadał AMOLED-a.

 

-Znalazłem Xiaomi Mi 8 PRO, tylko pytanie telefon ma 2 lata, jak długo będzie jeszcze wspierany oraz czy opłaca się brać go w 2020r. na 2-3 lata? 

- Redmi note 8/9 pro ? brak amoled-a

-Mi mix 3, tutaj chyba krótsze wsparcie, niż Mi 8 pro ?

- Huawei nova 5t? brak amoled-a

- Xiaomi Mi 9 lite ??

-Oppo reno - jak z nakładką, aktualizacjami itp 

 

Pixela 3a, nie dostanę do 1500 niestety.

Proszę o poradę.

Pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

Nowego Xiaomi Mi Mix 3 masz za 1499 w x-komie:

https://www.x-kom.pl/p/551278-smartfon-telefon-xiaomi-mi-mix-3-6-128gb-onyx-black.html

- Snap 855

- 6 GB RAM

- 5 G

- dobry aparat

- Xiaomi trochę zapomniał o aktualizacjach, ale andka 10 na pewno dostanie, więc tu raczej nie ma się o co martwić

 

Xiaomi Mi 9T:

https://www.x-kom.pl/p/506152-smartfon-telefon-xiaomi-mi-9t-6-64gb-carbon-black.html

 

Można też poczekac na pramierę i dostępność Pixel 4a (ale cena polska pewnie z 1800 będzie)

Link to post
Share on other sites

Ten Mi Mix 3 wygląda dobrze, to jakaś nowsza wersja? Bo z tego co wiem, to wychodził z Snapem 845.

Jeśli cena Pixel-a 4a nie będzie większa niż 1800 to mogę się zastanowić, ale kiedy premiera i dostępny będzie, bo była już przesunięta.

A co sądzisz o Mi 8 pro?

Link to post
Share on other sites

chociaż z tego co widzę, to on startował z 8.1 a xiaomi do serii mi daje 2 update'y androida

to będą marne szanse na androida 11 niestety, note 9 pro byłby w miarę w miarę, ale trochę przeraża mnie wielkość tego smartfona. 

 

Zainteresuj się Galaxy Note_9

 

Kombajn jeszcze na długie lata.

Za 1800 można mieć

nie wiem, czy bym nie wolał za te pieniądze np. Iphona 8

Opłaca się Huawei P30 lite New Edition 6/256 za 999zł/ 1400zł?

Link to post
Share on other sites

to będą marne szanse na androida 11 niestety, note 9 pro byłby w miarę w miarę, ale trochę przeraża mnie wielkość tego smartfona. 

 

 

nie wiem, czy bym nie wolał za te pieniądze np. Iphona 8Opłaca się Huawei P30 lite New Edition 6/256 za 999zł/ 1400zł?

Widzę że kompletnie nie masz pojęcia o telefonach.

IPhone to zupełnie inny klient ze względu na system.

 

Zakup czegokolwiek w wersji LITE to strzał w kolano.

Tym bardziej że pełny P30 to flagowiec za 4tysiace. (w tamtym roku był po tyle)

 

Porównaj sobie te modele na mGSM czy gdzieś...

Link to post
Share on other sites

Note 9 pro raczej odpada, ponieważ jego wymiary odrzucają, bardziej bym się skusił na Note 10 lite, a obecnie najbardziej cenowo oraz wydajnościowo odpowiada Mi 8 pro.

No tak inny, ale pytanie czy warto za ~1300zł kupić takiego używanego IP 7/8 z baterią min. 90%

porównuję i ciężko wybrać telefon do tej kwoty.


P30 stoją teraz po 2100 

Link to post
Share on other sites

Teraz ciężko o dobry smartfon z małym ekranem, wszystkie ponad 6,3"

 

Ja kupiłem OnePlus 7t_pro czekam właśnie na dostawę.

Duży ekran to bardziej zaleta niż wada.

Ten też fajny:

I ma płaski ekran bez zakrzywień

 

https://allegro.pl/oferta/outlet-xiaomi-mi-mix-3-6-128gb-lte-nfc-onyx-black-9319979586?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Edytowane przez Lord_Krecitsqa
Link to post
Share on other sites

to odpowiednik note'a 8 pro, jeśli ci się podoba to możesz kupić, nakładka jest przyjemna, a 90hz sprawia, że masz wrażenie płynności dziłania

A jak sprawa, z wydajnością, aktualizacjami, Apart?

W x-kom masz p30 za 1700zl w promocji o ile jeszcze nie został wykupiony, na dzisiejsze patelnie z ekranem 6.1" to kompaktowa słuchawka.

Niestety nie ma, tak samo Mi 8 pro..

Na 90% raczej wezmę Mi 8 pro, przekonuję mnie procesor/wydajność, 8gb ram, Amoled! + Aktualizacja do Miui 12

Chyba że jest jakaś używka do 1200 która bez dwóch zdań się opłaca.

A co powiecie o Mi a3? Podobno ekran tragedia, ale czy na prawdę widać te piksele przy normalnym użytkowaniu?

Link to post
Share on other sites
A jak sprawa, z wydajnością, aktualizacjami, Apart?

mediatek g90t ma wydajność snapa 835, więc... aktualizacje z tego co zauważyłem są często (ostatnia jest z 6 maja), aparat identyczny jak w note 8 pro

 

 

 

A co powiecie o Mi a3? Podobno ekran tragedia, ale czy na prawdę widać te piksele przy normalnym użytkowaniu?

ten telefon to jedna wielka tragedia i radze unikać wszystkiego z serii a i czystym androidem od xiaomi, ludzie boją się aktualizować telefony, bo każda aktualizacja może im zbrikować (polecam poczytać reddita, co tam ludzie robią, niektórzy potrafią czekać 2 miesiące, aż ktoś "wytestuje" aktualki i uważają, że to normalna rzecz XD), stąd mi8 też bym unikał, xiaomi to tylko fajne cyferki i specyfikacja, soft to dramat, no ale...

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...