Skocz do zawartości

Jak zacząć szukać laptopa do 3000 zł?


Recommended Posts

Moi Drodzy,
 
zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc jak zacząć szukać laptopa. Mianowicie, zacząłem szukać dla siebie laptopa z jasno określonymi wymaganiami, spędziłem sporo czasu w Internecie, ale mam wrażenie, że poruszam się jak we mgle.
Dzieje się tak, ponieważ laptopów jest cała masa, liczba ich serii również, modele różnią się zazwyczaj cyframi w nazwie, a ja nie wiem co one znaczą. Czy mógłby mi ktoś proszę podpowiedzieć o prawidłowościach przy wyborze laptopa? Jak wybrać laptop przy tak dużej liczbie ofert będąc laikiem?
 
Poszukuję laptopa 14-calowego do 3 tyś zł. Zależy mi na długim działaniu baterii, mobilności, wygodnej klawiaturze i szybkim działaniu. Istotna jest dla mnie również kwestia estetyki, np. byłoby miło gdyby laptop na dole ekranu nie miał ogromnego paska z logo firmy, albo żeby był on możliwie mały.
Za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny.

 

Link to post
Share on other sites

Zenbooki praktycznie nie mają paska pod ekranem, ale one za bardzo wychodzą poza budżet. Szczerze mówiąc, nie kojarzę aby jakiś model do 3k miałby mały pasek. Też szczerze mówiąc nie wiem co dla ciebie znaczy "ogromy pasek". Zobacz sobie matebooka 13.3 calowego i acer swift 3 na nowym ryzenie i 14 calach. 

Link to post
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za podpowiedzi i wskazówki. Dziś spędziłem kolejny dzień na poszukiwaniu laptopa i wykrystalizowały mi się dwie propozycje. Gdybyście byli tak mili i spojrzeli czy może nie mieliście do czynienia z tymi laptopami, byłbym bardzo wdzięczny. Załączam link do wątku, w którym to opisałem: http://forum.benchmark.pl/topic/293574-asus-zenbook-12-ux433fac-a5111t-vs-asus-zenbook-14-um431da-r5/

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...