Skocz do zawartości

Mafia II Definitive Edition [problem z uruchomieniem]


Recommended Posts

 Witam, jako szczęśliwy posiadacz starej wersji gry [Mafia II (classic)] na steam, dostałem dzisiaj dostęp do remasteru Mafii II. Po ściągnięciu 43GB gry, zadowolony chciałem rozpocząć na nowo swoją historię w tym klasyku. Niestety już przy pierwszej próbie uruchomienia gry, pojawił się następujący problem - "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono XINPUT1_4.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem." ss: https://imgur.com/VBdfFFT.

Jak błąd mówił tak też zrobiłem, jednak po ponownym ściągnięciu gry przywitał mnie on znowu.

 

 GTX960 z najnowszymi sterownikami, Windows 7 Home Premium z najnowszymi aktualizacjami, Steam nie pokazuje żadnych update-ów. 

 

Czy ktoś miał może podobny problem z inną (a może już z tą konkretną grą) na steamie? Może problemem jest sam Windows, chociaż wolałbym upewnić się że to nic innego, zanim zabiorę się za jego update do Windowsa 10 i robienie kopii zapasowej wszystkich plików tylko po to, żeby zagrać w grę. 

Może trzeba czekać na jakieś nowsze sterowniki do karty? W końcu seria 9XX to już nie jest nówka a gra wyszła dopiero dzisiaj. Nie mam trochę pomysłu co zrobić, także z góry dziękuje za wszelką chęć pomocy. :)

Link to post
Share on other sites

Spróbuj ściągnąć z sieci ten brakujący DLL i wrzucić do katalogu WINDOWS i SYSTEM...
Ja ostatnio akurat przeszedłem Mafię II na Win 7 bez problemów.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...